Trening 1 – Poznaj Swój System

 

Rejestrując się do systemu All-In-One Business System, musiałeś zostać polecony prze zemnie lub przez innego użytkownika, który też korzysta z All-In-One. Rejestrowałeś się za pośrednictwem strony, która wygląda tak jak ta poniżej (stopniowo dodajemy nowe wersje stron):

www.podstawybiznesu.pl/akademia/Twoj-Login-z-PB

 

Prawda jest taka, że wszystkie materiały i strony, które znajdziesz w All-In-One, to dokładnie te same materiały, z których ja korzystam do zarabiania w Internecie!

Różnica polega na tym, że w Twojej wersji systemu All-In-One wszystkie strony, kampania email i pozostałe materiały, mają zachowany Twój link partnerski… a w mojej mój.

Głównym powodem tego, że zarabiam dobre pieniądze promując All-In-One, jest to, że moje działania są nastawione na budowę listy kontaktów. Pokażę Ci jak to robić dokładnie w tym szkoleniu i dużo z tych strategii są w 100% bezpłatne.

Tak naprawdę, to nie musisz rejestrować się do wszystkich 3 programów partnerskich, które promujemy w All-In-One. Możesz promować jeden program, dwa lub wszystkie trzy.

Jednak, jest coś o czym musisz wiedzieć… All-In-One Business System DZIAŁA najlepiej i daje najwięcej korzyści finansowych gdy jest wykorzystywany do maksimum – zatem najlepiej zarejestrować się w każdym z programów, ponieważ wtedy za pomocą tylko jednej strony będziesz budować 3 niezależne od siebie źródła dochodu.

Dlatego All-In-One działa najlepiej w takiej postaci w jakiej jest (najlepiej nic nie zmieniać).

Podobnie jest z McDonalds, Starbucks albo z Subway. Każdy ze swoich sklepów budują w identyczny sposób, ponieważ jest to *sprawdzony* system, który bardzo dobrze działa i większość tych franczyz zarabia O WIELE WIĘCEJ niż pojedyncze lub jedno osobowe sklepy.

Dam Ci dokładnie ten sam SYSTEM, który bardzo dobrze działa i pracuje dla mnie oraz dla innych osób. Ostatecznie, celem tutaj jest to, abyś zaczął zarabiać pieniądze. Nie musisz koniecznie zaczynać od wyrażania swoją indywidualność – choć będzie też wiele okazji do tego, jeśli tylko chcesz…

 

Plan działania jest bardzo prosty:

Ja pokazuję jak największej ilości osób mój link partnerski All-In-One (masz taki sam link tutaj) i dzięki temu mogę bez problemu pracować w domu i żyć na dobrym poziomie. Jeśli chcesz to możesz mieć podobnie – BEZ używania telefonu i bez nękania rodziny oraz znajomych.

Nauczę Cię jak w odpowiedni sposób zbudować własne zaplecze internetowe, dzięki temu będziesz dysponować praktycznie nieograniczoną liczbą nowych kontaktów.

Twoim głównym zadaniem jest pokazanie All-In-One jak największej ilości osób, a sam System zajmie się wtedy resztą. To będzie bardzo dobrze działać, jeśli zaczniesz skutecznie promować własną wersję systemu, a ja zrobię wszystko co w mojej mocy, aby pokazać Ci jak to zrobić – jesteśmy teraz w jednym Zespole, dlatego musimy sobie pomagać.

Dodatkowo, Twoja praca jest nawet lżejsza od mojej. Ja w przeciwieństwie do Ciebie, muszę tworzyć materiały szkoleniowe, napisać i zoptymalizować kampanię email, tworzyć strony do przechwytywania adresów email, odpowiadać na maile…. i dodatkowo muszę zająć się jeszcze marketingiem…

Wszystko co Ty musisz zrobić, to tylko część związana z działalnością marketingową :-)

Zresztą zobaczysz, że znaczną część marketingu też można zautomatyzować.

Do budowy swojego WŁASNEGO biznesu wykorzystasz historię mojego sukcesu. Nie musisz od razu zarabiać w Internecie, aby ten system dobrze dla Ciebie działał. Ty po prostu dzielisz się z ludźmi historią mojego sukcesu, a ja wtedy skieruję ich przez Twój link partnerski do rejestracji w każdym z 3 programów partnerskich (znajdziesz je poniżej).

All-In-One Business System jest BARDZO SKUTECZNY w inspirowaniu ludzi do zapisania się we wszystkich 3 programach – TrafficMonsoon, Money2Money, SERVAQ – za pomocą jednej strony i w tym samym czasie! 

W kolejnym etapie znowu wchodzę na scenę i zaczynam trenować polecone przez Ciebie osoby (tak jak Ciebie teraz), aby nauczyły się duplikować i zbudowały razem z Tobą dochodowy biznes w domu… W tym biznesie wystarczy Ci tylko kilku dobrych współpracowników i już będziesz wstanie zarabiać tysiące złotych łącznego dochodu z programów, które są w All-In-One i oczywiście dzięki duplikacji całego zespołu!

Czytaj dalej i działaj krok po kroku, a pokażę Ci dokładnie jak ja oraz inni użytkownicy promujemy swoje strony i zarabiamy za pomocą All-In-One.

 

Oto Jak Działa All-In-One Business System:

Każda osoba, którą polecisz do systemu All-In-One, będzie przez Twój link partnerski kierowana do rejestracji w każdym z poszczególnych programów partnerskich, czyli do TrafficMonsoon, Money2Money i do SERVAQ – pamiętaj, że musisz dodać swoje linki partnerskie do systemu tutaj (krok nr 4).

Ja widzisz, wystarczy promować tylko jedną stronę, aby za jednym razem zbudować *3 niezależne źródła dochodu*.

 

WSKAZÓWKA: Dużo osób ma wielkie problemy polecając powyższe programy osobno i za pomocą tradycyjnych metod… ale na szczęście System All-In-One został odpowiednio zaprojektowany i jest dzięki temu bardzo skuteczny w zapisywaniu nowych osób do WSZYSTKICH programów jednocześnie – za pomocą jednej prostej strony!

Twój link partnerski All-In-One jest nawet bardziej skuteczny niż promowanie każdego z tych programów osobno, czyli za pomocą stron partnerskich, które oferują te programy. Tak dzieje się z powodu dodanej wartości i możliwości zbudowania 3 niezależnych źródeł dochodu za jednym razem. Tutaj nie oferujesz tylko i wyłącznie dodatkowej możliwości biznesowej. Tutaj uczysz i pomagasz ludziom spełniać marzenia i uzyskać niezależność finansową. 

Dla przykładu:

Jeśli chcesz zbudować dochodowy biznes w TrafficMonsoon, to promuj swój link partnerski All-In-One. Nie polecam Ci promować TM, czy innych programów osobno. 

Dlaczego?

Bo to nie jest mądre, aby uzależnić się tylko od jednego źródła dochodu.

Jedno źródło dochodu może generować Ci za mało prowizji i nigdy nie wiadomo jak długo będzie działać – byłem już w sytuacji gdy źródło dochodu, które generowało mi 10 – 15 tysięcy miesięcznie, w bardzo szybkim tempie zmalało do około 1000 zł…

Coś podobnego przytrafiło się już nie jednej osobie… dlatego jest to takie ważne, aby budować kilka różnych źródeł dochodu i w razie potrzeby, zastąpić jedno drugim.

Po co zarabiać tylko i wyłącznie z jednego programu partnerskiego, gdy promując tylko jeden prosty link (System All-In-One), możesz za jednym razem zbudować 3 niezależne od siebie źródła dochodu?

 

Podsumowując…

Gdy polecasz swoją wersję Systemu All-In-One, to każda z poleconych przez Ciebie osób zostanie skierowana do rejestracji w TrafficMonsoon, Money2Money i w SERVAQ – jednocześnie, jeśli tylko dodałeś do systemu swoje linki partnerskie. Ten proces działa niczym magia!

Poniżej znajdziesz szczegółowe informacji o programach partnerskich, które ustawiliśmy w All-In-One Business System:

 

Pierwszy Program To:

TrafficMonsoon

 

TrafficMonsoon jest jednym z lepszych i najłatwiejszych programów partnerskich, którego możesz wykorzystać do zarabiania w Internecie. TM jest również pierwszym i głównym źródłem dochodu w All-In-One Business System.

Obejrzyj teraz dokładnie poniższą prezentację, aby zobaczyć jak wszystko działa:

Jak widzisz, w TM drzemie ogromny potencjał. (Jeśli nie masz jeszcze konta w TM, to zarejestruj się koniecznie Tutaj >>> ).

Więcej szczegółowych informacji na temat TrafficMonsoon wyśle Ci w kolejnym szkoleniu, poniżej jednak znajdziesz klika ważnych rzeczy, o którym musisz wiedzieć.

Każda osoba, której pokażesz nasz system, zostanie skierowana do rejestracji w TrafficMonsoon – dzięki AllinOne Twój polecony (Ty również) będzie wstanie zarobić o wiele więcej w TM niż promując ten program bezpośrednio przez stronę główną.

Nie musisz tak naprawdę nikogo uczyć o tym jak ma zacząć zarabiać w Internecie.

Wystarczy, że wykonasz proste kroki z tej strony i ustawisz kilka paczek reklam, czyli kupisz kilka AdPacków… dzięki temu od razu zaczniesz zarabiać pieniądze.

Za każdą paczkę reklamy (AdPack), która kosztuje $50 zarobisz $55 – pod warunkiem, że wyklikasz 10 reklam dziennie.

Kup 10 AdPacków a czystego zysku zarobisz $50, oczywiście oprócz innych korzyści, które otrzymasz dzięki swojej reklamie.

Kup 100 AdPacków a czystego zysku zarobisz $500, oczywiście oprócz innych korzyści, które otrzymasz dzięki swojej reklamie.

Kup 200 AdPacków a czystego zysku zarobisz $1000, oczywiście oprócz innych korzyści, które otrzymasz dzięki swojej reklamie.

Pod warunkiem, że wyklikasz tylko 10 reklam dziennie!

TrafficMonsoon płaci Ci za świadczenie usług, które oni sprzedają – czyli za odwiedzanie stron innych reklamodawców (każdego dnia).

 

Czym jest AdPack?

AdPack jest pakietem reklam, który jednocześnie zawiera w sobie 20 kliknięć w baner i 1000 kredytów wymiany ruchu, czyli 1000 gwarantowanych odwiedzin Twojej strony.

Niezależnie od tego na jakim poziomie marketingowo jesteś i jak ustawisz soją reklamę, możesz zarabiać z TM dzięki podziałowi zysków w firmie. 1 AdPack kosztuje $50 i za każde wydane $50 na reklamę AdPack będzie generować dla Ciebie $55, czyli 110% z Twojego wkładu w reklamę.

W rzeczywistości masz 4 sposoby zarabiania z TrafficMonsoon. Obejrzyj teraz poniższe video i zobacz jak rozpocząć swoją przygodę z TM:

 

Jak widzisz, nawet nie mając gotówki na zakup AdPacków i tak możesz zarabiać w TM np. polecając ten program za pomocą AllInOne (zarabiasz wtedy 10% od zakupów poleconych) i klikając w Cash Links.

Jest to program, który odmienił już życie wielu osób i jeśli podejdziesz do tego na poważnie, to Ty również możesz za jakiś czas cieszyć się nowym źródłem dochodu.

 

Kliknij teraz tutaj, zaloguj się do TM i ustaw swoje konto jak na powyższym video >>>

 

Więcej filmów instruktażowych znajdziesz na tej stronie. 

 

Uwaga: Jeśli możesz kupić tylko 1 lub 2 AdPacki, to zrób to jak najszybciej. Twoje AdPacki zaczną na Ciebie zarabiać już po godzinie czasu i po wygaśnięciu (AdPack pracuje przez 55 dni i wygasa) zwróci Ci się wkład i wyjdziesz na plus.

Zarabianie doda Ci w tym biznesie pewności siebie, a to może się przełożyć na budowę stabilnego biznesu.

 

Gratulacje! Jesteś w tym biznesie zaledwie od kilku dni a już zarabiasz pieniądze. W rzeczywistości, ustawiając AdPacki będziesz zarabiać co godzinę i będziesz coraz bliżej stałego i comiesięcznego dochodu.

 

Wskazówka: im więcej masz AdPacków tym więcej i szybciej zarabiasz. Polecam Ci na początku reinwestować wszystkie zarobki z AdPacków w kolejne AdPacki, aż dojdziesz do min. 100 aktywnych paczek. Moją strategią wypłacania prowizji jest wypłacanie zarobionych pieniędzy raz w tygodniu np. w niedzielę, a następnie reinwestowanie całości od poniedziałku do soboty. W taki sposób ilość moich aktywnych paczek cały czas wzrasta (dawno już przekroczyłem 600 paczek) i oprócz tego wypłacam większe tygodniówki niż kiedyś moje miesięczne zarobki z etatu.

 

Ok. TrafficMonsoon, to bardzo dobry program partnerski, ale musisz pamiętać o jednym – nigdy nie uzależniaj się tylko i wyłącznie od jednego źródła dochodu… Dlatego w AllinOne budujemy min. 3 niezależne źródła dochodu (za jednym razem).

 

Ok., Drugi Program To:

MONEY2MONEY

Program partnerski M2M, to bardzo dobry program z 10 letnim doświadczeniem oraz metoda na zarobek od 500 do 1600 zł na start – bez inwestycji oraz bez ryzyka i ze 100% gwarancją.

Program Money2Money istnieje na rynku od ponad 10 lat, wypłacił swoim partnerom ponad 20 milionów zł prowizji, posiada ponad 275 rożnych produktów (czyli masz tutaj 275 sposobów na zarobek), jest wspierany przez uznaną markę money.pl… 

Oprócz tego, w AllinOne posiadamy instrukcję jak na starcie zarobić z M2M od 500 do 1600 zł – bez inwestycji i bez polecania.

 

Jeśli nie masz jeszcze konto w M2M, to możesz zarejestrować się TUTAJ >>>

Po rejestracji kliknij TUTAJ i poznaj system działania w M2M >>>

 

 

Ok., Trzeci Program To:

SERVAQ 

CZYM JEST SERVAQ?

SERVAQ został stworzony, aby pomóc Ci osiągnąć najlepsze rezultaty w Internecie!

Jak pewnie wiesz Internet posiada nieograniczone możliwości. Z tego powodu SERVAQ skupił swoje siły na stworzeniu zestawu narzędzi i usług, dzięki którym każdy będzie mógł wykorzysta ten potencjał.

SERVAQ wprowadził na rynek nowatorskie rozwiązania, dzięki którym umożliwi Ci zmianę stylu Twojego życia, a to wszystko poprzez narzędzia i nakładkę edukacyjną z zakresu marketingu internetowego.

Pokażemy Ci drogę na skróty do zdalnego generowania dochodu przez Internet z każdego miejsca na świecie.

 

Poznaj liczby i możliwości współpracy z programem partnerskim SERVAQ:

Dołącz do SERVAQ i stwórz swój biznes online:

  • Narzędzia do e-marketingu w jednym miejscu
  • Instrukcja krok po kroku co robić, a czego unikać w biznesie online
  • Praktyczne warsztaty na komputerach i szkolenia dla partnerów
  • Dostęp do konferencji on-line

To wszystko BARDZO pomoże Ci w ZARABIANIU przez Internet….

 

Patrz co między innymi znajdziesz w SERVAQ:

=> Strona ekspercka (z generatorem)

=> Kreator stron przechwytujących

=> Kreator stron www

=> Autoresponder NetSendo (obecnie
najlepszy na rynku)

=> Generator Formularzy

=> Hosting (25 tys. maili dziennie)

=> Professional Internet Marketer
7900zł 1 zł
(to są szkolenie LIVE, czyli
usiądziesz z trenerem przy stole i krok
po kroku będziesz budować swój biznes)

=> 12 lub 24 miesiące warsztatów

=> 7 dniowa promocja

=> Na wybranej przez Ciebie
nowej domenie

Oraz wiele, wlele więcej…

 

Kliknij TUTAJ i Zarejestruj Się w SERVAQ >>>

 

 

====

Bardzo dużo osób utrzymuje się tylko i wyłącznie z samej działalności w SERVAQ. W zasadzie to, to samo dzieje się z KAŻDYM programem jaki znajdziesz w AllinOne.

Moja strategia jest inna. Nie polecam uzależniać się od 1 źródła dochodu. Dzięki AllinOne możesz budować tylko jedną listę & polecać tylko jedną stronę… i budować 3 niezależne źródła dochodu jednocześnie. 

Taka działalność da Ci o wiele większe zabezpieczenie, ponieważ jeśli jedno źródło dochodów przestanie działać, to będziesz mieć min. 2 źródła, które zapewnią Ci przetrwanie.

Dodatkowo – będziesz posiadać swoja własną listę kontaktów, która jest PRAWDZIWYM złotem Internetu!

 

Podsumowując:

Połącz to wszystko w całość, a możesz zarobić duże prowizje polecając tylko jedną osobę do AllinOne. Nie chodzi tutaj o tzw. jednorazowy strzał… Jeśli polecisz kogoś do AllinOne, to ta osoba dostaje od nas wsparcie + duplikowany system, który będzie dla niej pracować oraz dla jej całego zespołu.

Dzięki duplikacji, polecając zaledwie kilka osób, jesteś wstanie zbudować dochodowy biznes. Chodzi o tzw. moc 3… Poleć 3 osoby, te 3 polecą następne 3, te 3 kolejne 3, te 3 kolejne 3, te 3 polecą kolejne 3 osoby…

Na tym etapie masz już ponad 240 osób w zespole, co może zamienić się na bardzo wysokie prowizje, które będziesz zarabiać z każdego programu – TrafficMonsoon, Money2Money oraz z SERVAQ… Otrzymujesz tutaj prowizję za swoje efekty oraz za efekty całego zespołu – to jest prawdziwa dźwignia zarobkowa!

 

Słyszałeś kiedyś takie powiedzenie:

“Wolę zarobić 1% dzięki pracy 100 osób, niż 100% dzięki pracy własnej.”

 

Jak zapewne widzisz, potencjał zarobkowy w AllinOne jest bardzo duży. Większość programów, które promujemy, oferuje dochód rezydualny, czyli wystarczy jedna sprzedaż, aby potencjalne otrzymywać prowizję KAŻDEGO MIESIĄCA.

 

Dla przykładu:

W TrafficMonsoon zarejestrowałem się w lutym 2015 roku, a pierwsze $700 dolarów wypłaciłem 19 czerwca 2015 roku. Moje zarobki z TM rosną każdego miesiąca i udało mi się wypracować bardzo dobrą wypłatę tylko i wyłącznie z tego jednego źródła… i nawet jeśli przestane teraz promować TM, to tak i tak cały czas będę zarabiać, ponieważ jest to dochód rezydualny

Właściwie to mógłbym przejść na emeryturę, ale po jakimś czasie podłączyłem TrafficMonsoon do AllinOne i dzięki temu jeszcze bardziej zwiększyłem zyski.

Jeśli czytasz teraz te słowa, to jest to właśnie ten moment, w którym powinieneś dostać POTĘŻNEGO KOPA DO DZIAŁANIA!

Dobrą wiadomością jest to, że All-In-One Business System jest teraz o wiele potężniejszą maszyną, niż kilka lat temu gdy dopiero zaczynaliśmy naszą działalność. Wszystko co musisz zrobić to promować tylko jedną stronę –  najważniejsze linki znajdziesz TUTAJ >>

 

All-In-One Business System, to sprawdzona maszyna do zarabiania w Internecie! I jest TWOJA. Nie musisz zastanawiać się nad tym, jak przekonać ludzi, aby dołączyli do każdego z 3 programów. To wszystko jest już zrobione za Ciebie – Twoim zadaniem jest tylko polecanie systemu.

Zostało już udowodnione, że All-In-One działa bardzo dobrze.

Z mojego doświadczenia (ale nie tylko z mojego) wynika, że promocja All-In-One sprawdza się o wiele lepiej, niż promowanie każdego z programów indywidualnie.

Bardzo ważne – nie musisz być super ekspertem z 50 letnim doświadczeniem, aby zarabiać dobre pieniądze w Internecie. Kluczem do sukcesu jest duplikacja. Pamiętasz regułę 3… Poleć 3 osoby, te 3 polecą następne 3, te 3 kolejne 3, te 3 kolejne 3, te 3 polecą kolejne 3 osoby… To wszystko czego potrzebujesz, aby zarabiać dobre pieniądze z tymi programami…

D-U-P-L-I-K-A-C-J-A.

 

Oto kolejna fajna funkcja, którą znajdziesz w All-In-One:

Z każdej strony i artykułu, który znajduje się w systemie, możesz zbudować własny link partnerski – dzięki temu możesz dodatkowo promować All-In-One za pomocą artykułów.

Dla przykładu – możesz wziąć dowolny artykuł, który znajdziesz na tej stronie i wkleić go np. na swoim Facebooku. W taki sposób zaczniesz się dodatkowo wyróżniać, ponieważ będziesz oferować na swoim Facebooku wartościowe materiały (w postaci artykułów z All-In-One). Jest to też jeden ze sposobów budowania listy kontaktów, ponieważ w każdym z artykułów jest link do rejestracji w systemie.

 

Artykuły, które możesz promować na Facebooku znajdziesz na stronie głównej systemu.

Wystarczy na końcu linku dodać Twój login z All-In-One.

Poniżej masz przykład:

z1

 

A tak wygląda link po dodaniu loginu z All-In-One (wystarczy go skopiować – wszystkie linki tworzysz w identyczny sposób):

z2

 

Gorąco zachęcam Cię do pokazywania jak największej ilości osób swojej wersji All-In-One. To wszystko co trzeba, aby zacząć budować min. 3 niezależne źródła dochodu, dzięki All-In-One.

Jeśli jeszcze nie zarabiasz w Internecie, to się tym nie przejmuj… Ja zarabiam i od dzisiaj możesz wykorzystać moją historię & mój serwis, aby zainspirować ludzi do rejestracji w każdym z 3 programów, które promujemy w All-In-One.

Ta metoda działa bardzo dobrze…. pod warunkiem, że zaczniesz DZIAŁAĆ.

 

Jedną z prostszych metod promocji systemu, jest kontakt z ludźmi, których już znasz. 

Wystarczy napisać krótka wiadomość do osób, które masz w swojej książce adresowej
(w poczcie email):

Hej,

Znalazłem coś ciekawego i pomyślałem, że może
Cię to zainteresować:

www.podstawybiznesu.pl/akademia/Twoj-Login-z-PB

Rejestracja jest bezpłatna i ten serwis jest naprawdę bardzo dobry.
Dowiesz się jak w prosty sposób zbudowac sobie 3 dodatkowe
źródła dochodu i dodatkowo dostaniesz dużo szkoleń, dzięki
którym w przyszłości staniesz się samodzielny i zbudujesz
własny biznes.

Pomyślałem, że może Cię to zainteresować :)

Pozdrawiam,
Twoje Imię i Nazwisko

 

Taki prosty email może zacząć dla Ciebie zarabiać… oczywiście, jeśli wyślesz go do właściwych osób. Przetestuj i zobacz jak to działa!

Po prostu skopiuj powyższą wiadomość i wyślij do osób, które znasz.

Oczywiście, możesz też napisać własnego maila… Najlepsze wiadomości są krótkie, a ich jedynym zadaniem jest wzbudzenie ciekawości u czytelnika… UWAGA – nigdy nie sprzedawaj w tych mailach! Masz tylko zachęcić czytelnika do kliknięcia w link.

Nie musisz od razu płacić za reklamę – zastanów się, co zrobić aby dotrzeć do jak największej ilości osób i pokazać im swoją kopie systemu… a resztą zajmie się All-In-One.

 

Kolejna prosta metoda promocji systemu, to stopka “PS” w każdym mailu,
który wysyłasz:

P.S.

Każdy chciałby sobie dorobić, zatem…
Poznaj sprawdzoną metodę – Jak w prosty sposób
zbudować 3 niezależne źródła dochodu w Internecie: 
Kliknij TUTAJ i poznaj szczegóły >>

 

Taką sygnaturę możesz z automatu ustawić w każdej wiadomości email, którą wysyłasz:

zobacz jak ustawić stopkę w gmail.com…

Polecam Ci korzystać z poczty gmail.com, ale jeśli masz inną, to wpisz na YouTube hasło – Jak ustawić stopkę w… i podaj nazwę swojej poczty.

Dzięki temu możesz wysyłać maile tak samo jak dotychczas, ale z tą różnica, że od dzisiaj Twój link partnerski będzie pracować na Ciebie 24h na dobę.

 

All-In-One Business System to gotowa maszyna do zarabiania w Internecie – wystarczy, że będziesz używać tej maszyny, a zaczniesz zarabiać przez Internet  (kieruj jak najwięcej osób na swoją stronę przechwytującą – strony do promocji znajdziesz Tutaj >>). W kolejnych częściach naszego szkolenia pokażę Ci więcej meto promocji.

Zapoznaj się dokładnie z All-In-One i upewnij się, czy masz podłączone wszystkie programy partnerskie do systemu (zrobisz to na tej stronie – krok 4). Jest to ważne, ponieważ inaczej Twoje linki partnerskie nie będą działać.

 

Zrób teraz 1 krok do zarabiania w Internecie:

Ustaw stopkę PS w każdym mailu, który wysyłasz. Dzięki temu już dzisiaj zaczniesz budować swoją listę kontaktów.

 

 

Kliknij Tutaj i Przejdź Do Trening Nr 2 >>

 

NAJWAŻNIEJSZE LINKI:

– Twoje Pierwsze Kroki (jak ustawić system, aby działał poprawnie) >>

– Centrum Szkoleniowe (wszystkie szkolenia) >>

– Centrum Marketingowe (materiały promocyjne) >>

 

Polub Mnie na FB


.

POLECAMY


Popular Posts

Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu