System – video vhs3

system do budowy e-biznesu


Jak zapewne już wiesz, wspólnie z Wojtkiem Wesołowskim stworzyliśmy kompletny system (zaawansowany, lecz prosty w użyciu) do budowy własnego i dochodowego biznesu. Pokażemy Ci Krok Po Kroku jak my to robimy i jak TY możesz odnieść sukces. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, to czytaj dalej poniżej…


 

Jak Zbudować Solidny i Stabilny Biznes Online Będąc Zupełnie Normalną Osobą – Jak TY i ja…?

 

Paweł i WojtekOd: Paweł Grzech & Wojtek Wesołowski
Re: Pomysł Na Dochodowy Biznes w Domu

 

 

 

1) Jeśli Masz Już Dosyć Błądzenia Po Omacku…

… Jeśli drażni Cię to, gdy widzisz coraz więcej osób odnoszących sukcesy w e-Biznesie, a Ci nadal nie wychodzi, to znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Nauczysz się …

Jak za pomocą onlinowych technik zbudować swój własny e-Biznes (w najlepszej branży świata) i odnieść upragniony sukces. Tutaj nie chodzi o jakieś psychologiczne brednie, tylko o konkretne strategie i metody budowy biznesu, które pomogły już tysiącom osób na całym świecie.

 

2) Drogi Przyjacielu,

Czy jesteś poważnie zainteresowany stworzeniem stabilnego i pasywnego dochodu?

Czy faktycznie chcesz spełnić swoje marzenia i mieć więcej czasu dla rodziny i znajomych?

Czy chcesz poczuć to wspaniałe uczucie, gdy zarabiasz niezależnie od tego, czy pracujesz, czy smacznie sobie śpisz?

Jeśli pozytywnie odpowiedziałeś na wszystkie te pytania, to witaj w klubie AllinOne Business System. Jak najszybciej wykonaj 2 ostatnie kroki (punkt nr 8 i 9) opisane poniżej, a już niedługo wyślę Ci w pełni zautomatyzowany system (wszystko czego potrzebujesz do budowy eBiznesu), który będzie pracować dla Ciebie przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu i 12 miesięcy w ciągu roku – całkowicie Za Darmo!

AllinOne Business System został stworzony w jednym celu: aby pomóc Ci w budowaniu kilku źródeł dochodu (jednocześnie) w zaciszu własnego domu (w 100% automatycznie na tzw. autopilocie).

I mogę Cię zapewnić, że jesteśmy skuteczni w tym co robimy.

Poniżej umieściłem zdjęcie z mojej poczty gmail, na którą przychodzą powiadomienia o naliczaniu prowizji.

Są tu pokazane prowizje z popularnego i darmowego programu Interkursy, który zajmuje się sprzedażą produktów partnerskich – eBooków i kursów video (już niebawem pokażę Ci jak za pomocą naszego systemu można zarobić na podobnych programach jeszcze więcej).

Nie pokazuję Ci tego, aby się chwalić, tylko po to, aby uświadomić Ci, że masz do czynienia z ludźmi, którzy mają rzeczywiste wyniki i wiedzą jak generować zyski z Internetu. Jeśli chcesz zarabiać przez Internet, to musisz słuchać i uczyć się od ludzi, którzy odnieśli już sukces w danej dziedzinie.

Interkursy to oczywiście nie jedyny program partnerski, który generuje mi zyski… Poniżej umieściłem przykładowe zarobki z programu partnerskiego GVO Host Then Profits:

Wystarczy, że będziesz postępować zgodnie z 2 prostymi krokami (pkt. 8 i 9), które znajdziesz poniżej i już będziesz na najlepszej drodze, aby generować jeszcze większe zyski z Internetu…

Muszę jeszcze dodać, że nie potrzebuję wydzwaniać po obcych ludziach, ani też nie narzucam się mojej rodzinie i znajomym z ofertą AllinOne Business System. Ten system jest w 100% zautomatyzowany i działa na tzw. autopilocie (pracuje automatycznie przez 24h na dobę).

Nawet, jeśli nie masz doświadczenia w eBiznesie, to z tym systemem masz większe szanse niż kiedykolwiek, aby zarabiać pieniądze. Zastanów się przez chwilę: Jeśli inni potrafią, to dlaczego nie Ty…

 

3) Gdy Zaczynałem Moją Karierę W e-Biznesie, To…

… pracowałem jeszcze jako pomocnik drukarza w lokalnej drukarni na 3 zmiany za marne grosze i zastanawiałem się nad tym, jak mogę poprawić swoją kondycję finansową. Jednak nie będę opowiadać Ci bajek w stylu, że zbankrutowałem, miałem ogromne długi czy, że z trudem wiązałem koniec z końcem… bo tak nie było.

Faktem jednak jest, że pracowałem na 3 zmiany, byłem zmęczony i zarabiałem grosze. Przerażał mnie fakt takiego życia, więc zacząłem szukać innych rozwiązań…

Pewnego dnia w moje ręce wpadła książka Roberta Kyiosaki pt. „Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec”, która całkowicie zmieniła mój sposób myślenia oraz całe moje przyszłe życie.

Dzięki temu zacząłem szukać innej drogi, czegoś poza etatem, co może zagwarantować mi stabilny i pasywny dochód. Przyznam, że nie było łatwo, ale stopniowo, małymi krokami zacząłem odkrywać świat Internetu…

 

Okazało się, że mogę pracować gdzie tylko chce: w domu na kanapie, na plaży, w samochodzie… wszędzie tam, gdzie miałem dostęp do laptopa i łącza internetowego.

Co prawda, nie wiedziałem jeszcze jak się za to wszystko zabrać i minęło jeszcze sporo czasu zanim złamałem kod i zacząłem czerpać zyski, ale i tak zapowiadało się to fantastycznie. No i się zaczęło…

Od tej chwili każdego dnia studiowałem tysiące nowych materiałów i zacząłem się uczyć od prawdziwych ekspertów: przeczytałem setki książek, przerobiłem dziesiątki szkoleń zarówno tych odpłatnych, jak i darmowych.

W Internecie jest naprawdę sporo okazji do zarobienia pieniędzy. Ofert naprawdę nie brakowało i miałem wrażenie, że chyba każdy próbuje sprzedać mi swój super sposób na zarabianie pieniędzy.

 

4) Dokładnie Cię Rozumiem…

… jeśli jesteś trochę zagubiony patrząc na bilans przychodów i wydatków w swoim
e-Biznesie.

Od 2010 roku wydałem kilkanaście tysięcy złotych na przeróżne szkolenia i oferty biznesowe. Przyłączyłem się praktycznie do każdego biznesu, którego oferta wydawała mi się atrakcyjna… co prawda z większości nic nie wyszło, ale dzięki temu zdobyłem dużo doświadczenia.

Popełniłem po drodze również masę błędów, przez co zarabiać zacząłem dopiero po 3 latach mojej internetowej działalności… Bywały dni, gdy chciałem już wszystko rzucić i wrócić na etat, ale nie poddałem się.

 

5) Byłem Zmęczony I Sfrustrowany, Ale Czułem, Że Przełom Jest Naprawdę Blisko…

Nagle, zacząłem otrzymywać na maila powiadomienia o naliczonej prowizji za produkty partnerskie, które wtedy sprzedawałem. Szkoda, że nie widziałeś mojej miny, gdy po wysłaniu tylko jednego maila (do około 215 osób) zarobiłem moje pierwsze pieniądze w Internecie.

Nie była to oczywiście powalająca suma (250 zł) i na pewno nie wystarczało to na zaspokojenie wszystkich potrzeb, ale okazało się, że jestem na dobrej drodze. Zauważyłem, że w Internecie faktycznie można zarabiać prawdziwe pieniądze.

Oczywiście nie zacząłem zarabiać z dnia na dzień. Ale z czasem odkryłem sekret zarabiania przez Internet za pomocą laptopa i dostępu do łącza internetowego. O ile dobrze pamiętam to po 3 latach działalności złamałem kod i zacząłem zarabiać 3 razy więcej, niż w mojej dotychczasowej pracy.

I wcale nie było to aż takie trudne. Jednak mimo wszystko zajęło mi to dużo czasu (prawie 3 lata) zanim odkryłem jak skutecznie budować eBiznes i tworzyć jednocześnie kilka niezależnych od siebie źródeł dochodu. Kiedy w końcu odkryłem jak zarabiać pieniądze, siedząc wygodnie w zaciszu własnego domu, zdałem sobie sprawę, że mogę pomóc innym zrobić dokładnie to samo.

Wszystko bazuje tak naprawdę na tzw. duplikacji –> gdy pomogę zarobić Tobie, to również i ja na tym zarabiam.

Jest to naprawdę idealny model biznesowy – Ja zacznę zarabiać wówczas, gdy TY będziesz zarabiać! Pomagamy sobie nawzajem.

I właśnie o to tutaj chodzi – chcę pomóc Ci zarabiać w Internecie.

Kiedy wykonasz 2 ostatnie kroki (punkt nr 8 i 9) opisane poniżej, to otrzymasz w pełni zautomatyzowany AllinOne Business System do budowy własnego Biznesu Online.

Będziesz mógł pracować w domu, na wakacjach, w parku lub gdzie tylko zechcesz – wszystko czego Ci potrzeba to komputer + łącze internetowe + trochę wiedzy jak to zrobić (którą zresztą otrzymasz jako bonus).

Zatem…

Zapraszam Do Testowania:

 

Oto Twój Własny, W Pełni Zautomatyzowany I Gotowy Do Pracy AllinOne Business System!

 

Otrzymasz identyczną paczkę (jak powyżej), a w niej między innymi w pełni zautomatyzowaną stronę (gotową do pracy od zaraz), oczywiście w 100 % Za Darmo– cały system może być już gotowy w niespełna 48h i pracować dla Ciebie w dzień i noc.

Otrzymasz również specjalnie przygotowaną kampanię email w postaci tekstu pisanego oraz filmów video – wszystko będzie wbudowane do Twojej strony, tak, że od samego początku będziesz mógł budować listę oraz relacje ze swoimi subskrybentami i oczywiście promować swoje produkty/usługi.

Pamiętaj, że dodatkowo dostaniesz szczegółową instrukcję obsługi, a w razie jakichkolwiek problemów osobiście wszystko dla Ciebie ustawię – bez pobierania jakichkolwiek opłat. Proste, prawda?

Wszystko może być gotowe nawet w 48h. Tak już niedługo może wyglądać jedna z Twoich stron (jest to jedna z najskuteczniejszych stron do przechwytywania adresów email, jaką kiedykolwiek miałem).

Oto pierwszy element całego systemu:

 

Oczywiście ta strona będzie w 100% należeć do Ciebie. Tak więc, jeśli chcesz zmienić tekst, dodać jakieś video, zmienić schemat kolorów itd., to możesz to zrobić bez najmniejszego problemu (w każdej chwili).

Jak widzisz ta strona jest bardzo prosta (i zarazem skuteczna), dlatego przeróbka zajmuje dosłownie kilka minut i nie trzeba instalować żadnych dodatkowych programów (wszystko działa na silniku WordPress).

Oto przykłady jeszcze kilku innych stron, które możesz przygotować dosłownie w kilka minut (za pomocą narzędzi GVO):

 

To jest dopiero początek! Wyobraź sobie, że…

 • Nie musisz martwić się o programowanie, grafikę, skrypty, treści oraz o tworzenie produktów – wszystko zostało już przygotowane i w dosłownie kilka godzin może być już gotowe do pracy.
 • Cała logistyka odbywa się bez Twojego udziału! Przyjmowanie zamówień, wysyłka produktów, wszystkie kwestie związane z obsługą klienta, płatności itd., itd. … o żadną z tych rzeczy nie musisz się martwić.
 • Dostajesz własną stronę, która działa na tzw. autopilocie!Samodzielnie będzie zbierać dla Ciebie adresy email i 24h na dobę będzie nawiązywać relację z Twoimi subskrybentami. Dodatkowo otrzymasz specjalnie przygotowany Newsletter, do którego podłączona będzie Twoja oferta, dzięki temu w dość krótkim czasie możesz zacząć generować zyski!

To oznacza, że Twój autopilot będzie pracować dla Ciebie nawet jeśli będziesz na wakacjach, na spacerze, a nawet gdy będziesz sobie smacznie spać :-)!

 

Ta Kampania Marketingowa Ma Na Celu Zwielokrotnienie Twoich Zysków – W Możliwie Jak Najkrótszym Czasie!

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że lista, którą zbudujesz będzie należeć tylko i wyłącznie do Ciebie! Możesz z nią zrobić co tylko zechcesz.

Tak, dostaniesz swoją własną, profesjonalnie przygotowaną kampanię email! Ten kompletny system będzie samodzielnie przechwytywać nowe kontakty i będzie automatycznie poprzez email dostarczać im Twoje oferty – wszystko będzie ustawione w taki sposób, aby generować dla Ciebie jak największe zyski.

A jeśli zechcesz dodać nowy tekst lub przetestować jakiś nowy produkt, to możesz to zrobić bez problemu… ponieważ ta lista będzie należeć tylko i wyłącznie do Ciebie.

To oznacza, że nie tylko zachowujesz swoją listę dla siebie i robisz z nią co tylko chcesz, ale również nie musisz się nią z nikim dzielić – jest to bardzo ważne ze względu na ochronę prywatności Twoich subskrybentów oraz budowy Twojej wiarygodności.

 

6) Oto Tylko Kilka Funkcji, Które Znajdują Się w Pakiecie AllinOne Business System:

 • Profesjonalna Kampania Marketingowa – nigdy nie będziesz musiał pisać ani jednego słowa, ponieważ otrzymasz wszystko na tacy. W skład kampanii wchodzi tekst pisany + filmy video + 4 dniowa promocja. Będziesz mieć materiałów przynajmniej na kilka miesięcy (stopniowo będą dodawane nowe – docelowo ma być materiałów na cały rok).
 • Własna Lista Adresowa! – zmieniaj i aktualizuj swój autoresponder kiedy tylko zechcesz. Cała lista będzie należeć tylko i wyłącznie do Ciebie.
 • Chroniony hasłem internetowy panel zarządzania – możesz zarządzać swoim biznesem z dowolnego miejsca na świecie… Wszystko czego potrzebujesz to laptop (lub PC) i dostęp do łącza internetowego.
 • Możliwość personalizacji Twoich wiadomości – możesz w szybki i prosty sposób personalizować swoje maile. Jest to ważne ze względu na budowanie relacji z subskrybentami.
 • Pakiet Internetowych Narzędzi – w ramach jednego konta dostaniesz profesjonalny i zaawansowany pakiet niezbędnych narzędzi, na których powstanie Twój cały System. W skład tych narzędzi wchodzi: wielokrotny autoresponder, gotowe szablony stron przechwytujących (wystarczy jedno kliknięcie, aby stworzyć własną stronę), pokój webinarowy, konto hostingowe resellerskie (z możliwością utworzenia do 4 kont klienckich), video hosting (z możliwością nagrywania filmów z poziomu przeglądarki), tzw. Blogger Builder (wystarczą 2 kliknięcia i masz już swojego bloga) oraz oczywiście dostęp do szkoleń z Akademii Nowoczesnego Marketingu.
 • Otrzymasz również bezpłatny dostęp do zamkniętego Bloga pełnego szkoleń z eBiznesu (wartość 997 zł, cena cały czas rośnie) – dodatkowo dostaniesz wszystkie moje obecne i przyszłe szkolenia, oczywiście za darmo!
 • Przejdziesz Gruntowne Szkolenie Marketingowe – dowiesz się jak skutecznie promować biznes i zdobywać nowych partnerów; otrzymasz gotowy mailing, który będziesz mógł wykorzystać do swoich kampanii; poznasz największe sekrety skutecznego email marketingu; dowiesz się jak skutecznie blogować oraz wiele więcej – wszystko w jednym!

To jeszcze nie koniec!

Kampanie email, którą otrzymasz możesz nawet w 100 % pozmieniać – możesz zmienić treść, dodać inne produkty itd. Dlatego Twoje możliwości zarobkowe z tym systemem są praktycznie nieograniczone!

Każdy zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że aby zarabiać w Internecie, to trzeba za pomocą własnej strony zbierać adresy email czytelników. Dzięki AllinOne Business System możesz dołączyć do najlepszych i czerpać zyski od zaraz.

Jeśli spodobało Ci się to, co zobaczyłeś do tej pory i jesteś gotów, aby uruchomić własny System i zarabiać nawet podczas snu, to po prostu wykonaj 2 ostatnie punkty (nr 8 i 9).

Kiedy już to zrobisz (a wszystko trwa tylko kilka minut), to wystarczy, że się do mnie po prostu odezwiesz, a ja wyślę Ci wszystkie materiały + instrukcję obsługi + zagwarantuję Ci z mojej strony osobiste wsparcie w trakcie uruchomiania systemu.

Ponadto po dołączeniu do AllinOne Business System dostaniesz ekstra bonusy, które dodatkowo pomogą Ci zarabiać pieniądze – tak szybko, jak to tylko możliwe!

 

Zarejestruj Się Już Dzisiaj, A Otrzymasz Dodatkowo Wszystkie Bonusy Z Poniższej Listy – Za Darmo!

 


 

Bonus nr 1: Nowy i Ulepszony Poradnik…
„Zostań Blogerem 2.0″ zostanBlogerem-2.0

W ramach pomocy mam dla Ciebie specjalny poradnik, dzięki któremu będziesz mógł dodatkowo zwiększyć swoje zyski z Internetu.

Oto czego się między innymi nauczysz:

 • Czym tak naprawdę są blogi i jak ich używać?
 • Jaką platformę wybrać do blogowania?
 • O czym pisać Bloga? (jakie tematy najlepiej się sprzedają…)
 • Poznasz wszystkie korzyści jakie daje pisanie bloga
 • Najlepsze triki i techniki pisania artykułów…
 • Jak ściągnąć dużą i wartościową ilość czytelników
 • Jak generować darmowy ruch na Bloga?
 • Jak działa Zarabianie na Blogu? (najskuteczniejsze triki i metody)
 • Jak skutecznie reklamować produkty partnerskie?
 • Co zrobić, aby Twój blog zarabiał 24h na dobę i 7 dni w tygodniu
 • Jak nawiązać relację z czytelnikami…
 • Dowiesz się jakie elementy powinien mieć Twój blog, żeby był czytelny zarówno dla ludzi jak i dla wyszukiwarek
 • Dowiesz się co robić, żeby Twoje dochody z bloga były regularne

oraz wiele, wiele więcej… (ponad 160 stron)

Nauczę Cię wszystkich najlepszych strategii blogowania całkowicie za Darmo!


 

Bonus nr 2: Poradnik „Rewolucja w MLM…
OZK – Oferta Zwrotu Kosztów” Biznes-MLM-przez-Internet

Osobiście używam tej strategii do budowy wielopoziomowych programów partnerskich oraz Biznesu MLM.

Zobacz czego m.in. dowiesz się z tego poradnika:

 • Jak za pomocą Internetu zainteresować o wiele więcej osób swoim biznesem MLM, niż w realu przez całe Twoje życie.
 • Dlaczego ludzie będą sami prosić Cię o prezentację możliwości biznesowych, gdy wypozycjonujesz się już jako Trener-MLM.
 • Dlaczego nikt nie chce podjąć z Tobą współpracy, gdy mówisz ludziom, że Twoja firma jest bezkonkurencyjna (masz najlepsze produkty itd.) i jakie informacje zamiast tego mogą ich do ciebie przekonać.
 • Jak budować ten biznes w nowoczesny sposób i nigdy więcej nie musieć “polecać” i “sprzedawać”.
 • Dlaczego kluczem do Twojego sukcesu, jest oferowanie taniego rozwiązania i systemu, a nie możliwości biznesowych.
 • Kto jest Twoją grupą docelową (możesz się zdziwić).
 • Jaki błąd popełnia ponad 90% osób w marketingu sieciowym i jak możesz się wyróżniać na tle swojej konkurencji.
 • Jak za pomocą odpowiednich taktyk marketingowych zmniejszyć Twoje miesięczne koszty nawet o 80%.
 • Jak stworzyć Newsletter, który odmieni Twój biznes.
 • Ale to jeszcze nie wszystko…

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ten sekret w Polsce odkryła tylko nieliczna grupa osób, ale w USA był on już testowany tysiące razy i jest uważany przez największych ekspertów za najważniejszy i kluczowy fundament ich sukcesu.


 

Bonus nr 3: Przewodnik do Zysków w eBiznesie…
Poradnik: „Atrakcyjny Email Marketing”
atrakcyjny-email-marketing

Do natychmiastowego zastosowania! Wszystko o najpotężniejszym narzędziu marketingowym wszech czasów…

Oto czego się z niego dowiesz:

 • Jak zarabiać na liście kontaktów
 • Dlaczego Email stał się najpotężniejszym narzędziem marketingowym
 • Poznasz największe Sekrety budowania listy kontaktów
 • Poznasz jeden z głównych powodów… dlaczego tak dużo osób ponosi porażkę w eBiznesie
 • Nauczysz się podstaw skutecznych Kampanii Follow up
 • Nauczysz się właściwej komunikacji z czytelnikami, czyli jak rozmawiać z własną listą kontaktów
 • Pokażę Ci jak określić właściwą grupę docelową
 • Dowiesz się co to jest „landing page” i jak powinien wyglądać
 • Pokażę Ci jak sprawić, aby ludzie otwierali i czytali Twoje maile
 • Dowiesz się jak poprawić skuteczność Kampanii e-Mailowych
 • Zobaczysz jak z czytelnika zrobić subskrybenta
 • Poznasz największy błąd marketingowy wszech czasów!
 • Zobaczysz jak napisać maila, który sprzedaje
 • Dowiesz się jak ważne jest pole „Od”
 • Pokażę Ci jak zarabiać za pomocą sygnatury
 • Nauczysz się dobrze używać swojego programu do Email Marketingu
 • Pokażę Ci jak zbierać prawidłowe adresy email
 • Dowiesz się w jakim formacie publikować Newsletter
 • Zobaczysz jak zaprojektować skuteczny Newsletter w formacie HTML
 • Pokażę Ci jak radzić sobie z agresywnym subskrybentem? I jak zachować się, gdy ktoś Cie obraził?

Oraz wiele, wiele więcej…


 

Bonus nr 4: 10.000 Artykułów z Prawami Autorskimi Napisanych w Języku AngielskimSą to profesjonalnie przygotowane artykułu, które możesz wykorzystać do budowy swojego ebiznesu

Te artykuły możesz wykorzystać np. do artykułów na swoim blogu, do maili lub szkoleń.

Przykładowe tematy: Affiliate Marketing (programy partnerskie), SEO, Marketing, Email Marketing, Finanse, Sztuka i Rozrywka, Sport, Dom, Biznes, Motoryzacja, Dzieci oraz wiele, wiele więcej.


 

Bonus nr 5: Headline Creator ProJest to świetny program, za pomocą którego w kilka minut możesz stworzyć 100 bardzo dobrych nagłówków np. na bloga lub do listy adresowej

To świetny program, który w dosłownie 5 minut wygeneruje ponad 100 super nagłówków dla Twojej oferty sprzedażowej, strony przechwytującej, maila, czy artykułu z bloga – a wiadomo nie od dzisiaj, że najlepszym sprzedawcą są właśnie nagłówki!


 

Bonus nr 6: Poradnik „Marketing na Autopilocie 2.0”Z tego poradnika dowiesz się jak i dlaczego działa wielokrotny autoresponder

Dowiesz się jak i dlaczego działa wielokrotny autoresponder oraz dodatkowo otrzymasz moich 5 sekretnych kursów na autoresponder, które będziesz mógł wykorzystać jako własne szkolenia – zaoszczędzisz dzięki temu sporo czasu i pieniędzy!


 

Bonus nr 7: Otrzymasz Dostęp Do Elitarnego Bloga Pełnego Szkoleń z eBiznesu

Przejdziesz tutaj gruntowne szkolenie marketingowe…

Dowiesz się:

 • jak skutecznie promować biznes i zdobywać nowych partnerów;
 • otrzymasz gotowy mailing, który będziesz mógł wykorzystać do swoich kampanii;
 • poznasz największe sekrety skutecznego email marketingu;
 • dowiesz się jak skutecznie blogować;
 • otrzymasz dostęp do moich wszystkich przyszłych szkoleń i poradników – za darmo!
 • wszystko w jednym!

 

Bonus nr 8: Dostaniesz wszystkie moje obecne i przyszłe szkolenia…

… oraz cały system do budowy e-biznesu –> gotowa i profesjonalnie przygotowana kampania email, strony przechwytujące, strony ofertowe, szkolenia z budowy listy kontaktów oraz wiele wiele więcej. Cała wartość tego pakietu to min 997 zł a ty dostaniesz to wszystko bezpłatnie jako bonus.


 

Bonus nr 9: Twoja Własna Profesjonalna Strona Do Promocji AllinOne Business System

Masz okazję, aby budować 3 niezależne źródła dochodu za jednym razem– wszystko co musisz zrobić to kierować ludzi na swoją stronę przechwytującą.Dostaniesz swoją własną stronę internetową, taką jak ta z Twoimi linkami partnerskimi dla każdego programu, które są częścią tego systemu (patrz poniżej pkt. nr 8). Dostaniesz wsparcie, szkolenia i niezbędne narzędzia do budowy dochodowego eBiznesu.


 

7) Zacznij Się Wreszcie Dobrze Bawić Budując Swój Własny e-Biznes!

Wszystko już na Ciebie czeka i jest gotowe do pracy!

A Ty co jeszcze czekasz? Dostaniesz wszystkie wyżej wymienione bonusy + kilka dodatkowych niespodzianek za darmo, jak tylko zapiszesz się do AllinOne Business System.


Jeśli spodobało Ci się to, co zobaczyłeś do tej pory i jesteś gotów, aby uruchomić własny System i zarabiać nawet podczas snu, to po prostu wykonaj 2 ostatnie punkty (nr 8 i 9)


Kiedy już to zrobisz (a wszystko trwa tylko kilka minut), to wystarczy, że się do mnie po prostu odezwiesz, a ja wyślę Ci wszystkie materiały + instrukcję obsługi + zagwarantuję z mojej strony osobiste wsparcie w trakcie uruchomiania systemu.

Jak widzisz od zarabiania w Internecie dzielą Cię już tylko 2 proste kroki!

Zapraszam…

 

8) Po Pierwsze, Potrzebny Ci Produkt!

Zarabianie pieniędzy przez Internet wcale nie różni się tak bardzo od zarabiania w „realu”.

Aby skutecznie budować eBiznes w Internecie musisz mieć po prostu odpowiedni i wartościowy produkt do sprzedaży oraz odpowiedni marketing (AllinOne Business System zapewni Ci wartościowe produkty oraz marketing – wszystko w jednym miejscu!).

Znalezienie odpowiednich produktów nie powinno sprawiać Ci zbyt wielu problemów.Wszystko co musisz zrobić, to po prostu dołączyć do renomowanego programu partnerskiego i sprzedawać produkty innych autorów. W taki sposób możesz zarabiać za każdym razem, gdy jakiś czytelnik (np. Twojego bloga) kliknie w Twój link partnerski i zostanie przeniesiony na stronę ofertową.

Oto jak to działa…

Dla przykładu (zbieżność imion przypadkowa): Jasiu odwiedza Twoją stronę i klika w link, który prowadzi go do strony ofertowej produktu, który promujesz. I teraz, gdy Jasiu zdecyduje się na kupno tego produktu Ty jako partner owego programu dostajesz odpowiednią prowizję na swoje konto.

Wszystkie rzeczy związane z obsługą klienta, dostarczeniem produktu, metodą płatności itp. będą obsługiwane automatycznie (bez Twojej ingerencji). Twoim jedynym zadaniem jest promowanie własnej strony (poprzez swój link partnerski), którą Ci oczywiście dam i pokażę jak to skutecznie robić. I mogę Cię zapewnić, że to wcale nie jest takie trudne.

 

Istnieje Naprawdę Bardzo Dużo Osób, Które Zarabiają Na Programach Partnerskich (siedząc wygodnie w domu i popijając kawę) 4, 5 Cyfrowe Sumy Miesięcznie!

A jeśli i TY chcesz do nich dołączyć, to czytaj koniecznie dalej…

 

Pierwszym krokiem, aby dojść do takich wyników jak powyżej, jest wybór programów partnerskich, które wypłacają duże prowizje za sprzedaż wysokich jakościowo produktów.

Jest to kluczowy moment i właśnie między innymi dlatego postanowiliśmy stworzyć AllinOne Business System. Dzięki temu Twoja nowa strona zostanie profesjonalnie przygotowana do sprzedaży produktów od 3 najlepiej płacących programów partnerskich na rynku.

Są to międzynarodowe programy partnerskie, jak np. GVO Host Then Profits, które oferują Ci dobrze przemyślane i świetnie przygotowane plany kompensacyjne, które mogą wypłacać Ci kilkanaście prowizji w skali miesiąca.

A może Ty również chcesz otrzymywać 4, 5 cyfrowe prowizje pracując w domu przed laptopem? Wykonaj po prostu poniższe 2 kroki, a pokażę Ci dokładnie jak to zrobić!

GVO Host Then Profits ma niesamowity plan marketingowy, który pozwala Ci na zarabianie wysokich prowizji już w pierwszym miesiącu, a nawet w pierwszym tygodniu Twojej działalności… a jest to tylko pierwszy z trzech programów!

Uczestnictwo w tych programach wymaga niewielkiej opłaty, ale gdy doświadczysz jak łatwo jest za pomocą naszego Systemu zarabiać pieniądze, to ta decyzja będzie naprawdę prosta. Masz również 100% gwarancję satysfakcji, więc i tak niczym nie ryzykujesz.

Nadszedł już najwyższy czas, aby zacząć zarabiać w zaciszu własnego domu! Zdobądź teraz swoje własne 3 linki partnerskie z poniższych programów… a więc DO DZIEŁA!

 

Od Uruchomienia 3 Niezależnych I Pasywnych Źródeł Dochodu Dzieli Cię Zaledwie 10 Minut!

Zdobądź Teraz Swoje Linki Partnerskie… Czekam po drugiej stronie :-)

Wskazówka: aby w 100% skorzystać z zalet AllinOne Business System najlepiej dołączyć do wszystkich 3 poniższych programów. Po rejestracji otrzymasz konkretne strategie działania oraz cały system do dyspozycji (WAŻNE: w każdym z poniższych programów wybierz identyczny login!).

 

GVO (Host Then Profit)
Kliknij TUTAJ, aby dołączyć >>

GVO (Host Then Profits) to jeden z najbardziej dochodowych programów partnerskich na rynku. Wystarczy rozejrzeć się dookoła, aby się przekonać, że prawie każdy kto odnosi sukcesy w Internecie jest członkiem GVO. Dodatkowo GVO oferuje Ci niezbędne i profesjonalne narzędzia do budowy Twojego eBiznesu w Internecie (ja osobiście korzystam już w 100% z GVO). Dołącz Teraz >>

 

7 Minutowy Trening!
Kliknij TUTAJ, aby dołączyć >>

ĆWICZ 7 min. => ZRZUCAJ zbędne kilogramy => ZARABIAJ pieniądze! 7 Minutowy Trening, to jeden z najlepiej sprzedających się produktów i najlepiej płacących programów partnerskich, jaki kiedykolwiek promowałem. Produkt został stworzony przez zdobywcę złotego medalu Mistrzostw Świata, a miesięcznie szuka tego produktu w Internecie aż 2 miliony osób! Zdobądź swój link partnerski, a pokażemy Ci jak dojść do super formy i zarabiać przyzwoite pieniądze. Dołącz już Teraz >>

 

Szmaragdowa Liga
Kliknij TUTAJ, aby dołączyć >>

Dołącz do Szmaragdowej Ligi => Przypuszczalnie najlepszy strateg marketingu internetowego w Polsce daje Ci do ręki ZA DARMO najskuteczniejsze narzędzie rekrutacyjne, dzięki któremu już nigdy nie będziesz miał problemów z budowaniem biznesu online! Rejestrując się do Szmaragdowej Ligi otrzymasz dodatkowy pakiet szkoleń od Jacka Dudzica wartości 1500 zł! Dołącz Teraz >>

 

Zacznij od powyższych programów, a informacje o trzecim programie partnerskim wyślę Ci w drugiej fazie (Szmaragdowa Liga, to nie program partnerski tylko narzędzie
do rekrutacji)
!

 


Wskazówka: jeśli masz problem ze zdobyciem któregoś z linków partnerskich, to spróbuj użyć innego adresu email. W tym celu polecam darmowe konto na gmail.com. W razie jakichkolwiek problemów proszę o kontakt.

Uwaga! Podstawą do korzystania z AllinOne Business System jest obowiązkowe dołączenie do programu GVO lub 7 Minutowy Trening – cały system bazuje na narzędziach GVO (i koniecznie musisz być w strukturze Pawła Grzecha). Pozostałe programy są dowolne. Możesz im się najpierw dobrze przyjrzeć i dołączyć do wybranych w późniejszym czasie.

Pamiętaj również o tym, że dany program, do którego nie dołączysz będzie na Twojej stronie podlinkowany linkiem partnerskim Twojego sponsora. Polecam Ci zatem dołączyć do wszystkich 3 programów oraz do szmaragdowej ligi, ponieważ wtedy będziesz zarobić najwięcej.


 

Programy Partnerskie, które wybraliśmy należą do zdecydowanej czołówki najlepszych programów na rynku. Istnieje bardzo dużo programów, które na pierwszy rzut oka prezentują się świetnie, jednak po przetestowaniu nie działają one już tak dobrze. Możesz mi wierzyć, bo już nie raz to przerabiałem.

Widziałeś już dowód mojej wypłaty z GVO, a jest to zaledwie jeden program partnerski i zapewniam Cie, że tamta prowizja wcale nie była najwyższa. Za pomocą AllinOne Business System możesz odbierać jednocześnie 3 wypłaty i do tego jeszcze wyższe od moich :-)

Po dołączeniu do powyższych 3 programów otrzymasz własne linki partnerskie, które są Ci potrzebne, aby dokończyć cały proces i uruchomić swój System.

Teraz przejdź już do ostatniego punktu i zacznij budować 3 niezależne źródła dochodu prosto z domu!

 

9) Ok. Jak Skorzystać Z AllinOne Business System?

Jak tylko zdobędziesz swoje linki partnerskie, założysz konto hostingowe w GVO oraz zarejestrujesz domenę, będziesz gotowy, aby skorzystać z naszego Systemu!

Po zatwierdzeniu Twojego zgłoszenia otrzymasz własną stronę internetową, profesjonalnie przygotowaną kampanię email (tekst + filmy video), bonusowe szkolenia o łącznej wartości 997 zł (wartość tego pakietu cały czas wzrasta), instrukcję obsługi + strategie działania dla początkujących osób oraz moje osobiste wsparcie.

Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek problemów z ustawieniem AllinOne Business System (mogę Cię zapewnić, że jest to bardzo proste) ja lub któryś z liderów osobiście ustawimy za darmo cały system dla Ciebie! A więc na co jeszcze czekasz??? Zacznij zarabiać już dzisiaj ! Oczywiście korzystając z AllinOne Business System :-)

 

Dokładnie wypełnij poniższą aplikacje,
aby zacząć już teraz:

[contact-form-7 id=”53″ title=”Formularz 1″]
 

To wszystko! Proste, prawda? Gdy złożysz wniosek to jak najszybciej postaram się do Ciebie odezwać, aby wysłać Ci szczegółowy plan działania!

Jutro o tym samym czasie Twój system może już dla Ciebie pracować i zarabiać.

Czekam na Ciebie po drugiej stronie!

 

AllinOne Business System = Twoje zyski z Internetu!

 

Od lewej: Paweł Grzech, Joel Therien i Wojtek Wesołowski

Paweł, Joel i Wojtek

 

P.S. 1

Wyobraź sobie jakie to wspaniałe uczucie, gdy co 30 dni otrzymujesz 3 różne wypłaty z 3 różnych programów… Nie ma ani jednego systemu w naszej sieci, który działa tak, jak AllinOne Business System. Oczywiście nic nie stoi Ci na przeszkodzie, aby zapisać się do jakiegoś innego programu partnerskiego i skupić się na jego budowie…, ale wtedy dostaniesz tylko jedną wypłatę a nie 3 jednocześnie!

A co zrobisz, gdy ten program zwinie żagle i zniknie z rynku (byłem już w takiej sytuacji)? Nawet, jeśli zarabiałeś 5-cyfrowe kwoty, to zostaniesz z niczym… AllinOne Business System, to idealne rozwiązanie tego problemu!

Dlatego nie zwlekaj już dłużej, wykonaj 2 proste kroki i wypełnij już dzisiaj aplikację zgłoszeniową do naszego Systemu.

Widzimy się po drugiej stronie!

P.S. 2

Jeszcze czytasz? Pamiętaj, że każda akcja niesie za sobą reakcję. Jak zatem chcesz odnieść sukces w marketingu internetowym i cokolwiek zmienić, jeśli nie podejmujesz żadnej akcji i nie dajesz sobie nawet szansy? Podejmij akcję już teraz i zdobądź swoje linki partnerskie!