Nie trzeba wyruszać w daleką podróż, aby spędzić interesująco wolny czas. Idealnym miejscem na wypoczynek jest Warmia, która wyróżnia się licznymi jeziorami oraz nieskażoną przyrodą. W otoczeniu jezior i lasów można się odstresować i zapomnieć o codziennych obowiązkach. Spokojne, znajdujące się z daleka od miejskiego zgiełku miejsce wspaniale nadaje się także na zorganizowanie szkolenia lub konferencji biznesowej.

 

W sercu Warmii powstał hotel, w którym możliwe jest połączenie przyjemnego z pożytecznym. Jest to pięciogwiazdkowy Hotel Marina Club, który oferuje swoim gościom luksusowy wypoczynek, strefę welness i SPA oraz nowoczesne sale konferencyjne. Jest zlokalizowany w pobliżu Gietrzwałdu w województwie warmińsko-mazurskim. Hotel położony jest nad Jeziorem Wulpińskim, na dużym, kilkuhektarowym półwyspie, w całości należącym do hotelu. Tam też znajdują się wszystkie hotelowe atrakcje, takie jak: pole golfowe klasy mistrzowskiej, piaszczysta prywatna plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego, boisko do gry w siatkówkę plażową, wypożyczalnia rowerów, kort do tenisa ziemnego czy też plac zabaw dla dzieci. Szczegółowo atrakcje hotelowe zostały opisane na stronie internetowej hotelmarinaclub.pl.

W samym hotelu również nie brakuje atrakcji. Przez cały rok do dyspozycji gości jest basen rekreacyjno-pływacki z podwodnym hydromasażem oraz świat saun i łaźni, w którym wyodrębniono saunę fińską i saunę infrared, łaźnię parową oraz pomieszczenia do kąpieli słonecznych i opalania. Hotel posiada również bogatą ofertę strefy SPA, gdzie można skorzystać z regenerujących masaży, odmładzających zabiegów czy też indywidualnie dobranych do potrzeb gościa rytuałów. W trosce o komfort i jak najlepsze samopoczucie gości używane są tylko naturalne kosmetyki luksusowych marek. Najwyższą jakość relaksu w gabinetach SPA daje również nowoczesny sprzęt. Jeden z gabinetów dedykowany jest także osobom niepełnosprawnym. Ceremonie wellness uwalniają od stresu i pozwalają wejrzeć w najgłębsze pokłady duszy.

Ważnym elementem Hotelu Marina Club jest również część szkoleniowo-konferencyjno-eventowa, przeznaczona dla osób związanych z biznesem. W tej części znajdują się indywidualnie zaprojektowane i doskonale wyposażone sale, przeznaczone dla grup gości biznesowych w liczbie od 8 aż do 350 osób. Oferta spotkań biznesowych i firmowych obejmuje poza salami, noclegami i wyżywieniem, również zaplecze wellness i SPA oraz rozrywkowe i sportowe.

W obrębie hotelu znajdują się również luksusowe restauracje, kawiarnia, palarnia cygar i klub hotelowy, w którym znajduje się parkiet do tańca, dobrze zaopatrzony bar, 2 tory do kręgli, stół bilardowy oraz automat do rzutek. 

W hotelu do dyspozycji gości jest 98 pokoi hotelowych, które wyróżniają się eleganckim wystrojem. Królują w nich naturalne drewno i kamień, naturalna wykładzina i tkaniny oraz wzory i desenie. Pokoje są duże i klimatyzowane, z tarasami lub balkonami. Wszystkie utrzymane są w naturalnej stylistyce, która współgra z otaczającą hotel przyrodą.

W ofercie hotelu znajdują się pakiety i oferty specjalne. Istnieje możliwość dokonania rezerwacji online. Z przedstawicielami hotelu można skontaktować się telefonicznie lub drogą elektroniczną. Na stronie internetowej hotelmarinaclub.pl znajduje się formularz kontaktowy, dzięki któremu szybko można uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

 

 

(Visited 113 times, 1 visits today)