Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważną rolę odgrywa dobra atmosfera w firmie. To właśnie dlatego tak dużą popularnością cieszą się imprezy eventy firmowe, których celem jest budowanie dobrych relacji pomiędzy pracownikami. Takie imprezy przynoszą pozytywne rezultaty, ale tylko wówczas, kiedy potrafi się właściwie je organizować. Oto kilka wskazówek, jakie warto wziąć pod uwagę.

Atrakcje na eventy firmowe

Wiele eventów firmowych to imprezy taneczne odbywające się w klubach albo restauracji. Nie ulega wątpliwości, że każdy z pracowników nie raz brał udział w tego typu przyjęciu, dlatego wybierając ten rodzaj eventu, warto pomyśleć o odpowiednich atrakcjach. Dobrym pomysłem może być impreza tematyczna, której motywem przewodnim mogą być na przykład lata 80-te, fiesty meksykańskie albo przeboje kinowe. Można także zamienić klub na tor gokartowy lub park linowy i skłonić pracowników to większej aktywności. Jednak w takiej sytuacji zawsze istnieje ryzyko, że dana forma rozrywki przypadnie do gustu części załogi. Lepszym rozwiązaniem będzie zatem wspólne wyjście do parku rozrywki, w którym bez wątpienia każdy znajdzie atrakcje dostosowane do swoich upodobań. Na szczególną uwagę zasługuje usytuowana w podkrakowskim Zatorze Energylandia.

Turystyka eventowa

Wizyta w lunaparku nierzadko stanowi punkt dłuższych imprez, czyli wyjazdów integracyjnych. Turystyka eventowa cieszy się obecnie dużą popularnością, co nie powinno zaskakiwać, biorąc pod uwagę możliwości, jakie stwarza. W samej Energylandii na gości czekają:

  • Strefa ekstremalna
  • Strefa Familijna
  • Bajkolandia
  • Water Park
  • Widowiska i Pokazy

Dzięki temu można zorganizować tutaj wspaniały event dla pracowników oraz dla ich rodzin. W strefie ekstremalnej pracownicy mają możliwość wspólnego przeżycia niezapomnianych przygód, za jakie z pewnością można uznać jazdę rollercoasterem osiągającym prędkość 100-km albo zabawę na huśtawce Aztec Swing. Ci, którzy preferują zabawy dostarczające mniejszej dawki adrenaliny, mają do dyspozycji liczne kolejki górskie, tor samochodowy oraz inne atrakcje, jakie czekają w strefie familijnej. Podczas przerw można zjeść coś dobrego w jednym z wielu punktów gastronomicznych, które znajdują się na terenie tego parku rozrywki. Usytuowanie Energylandii niedaleko Krakowa sprawia, że wizytę w tym parku rozrywki można potraktować jako element integracyjnej wycieczki do byłej stolicy Polski, która kusi bogactwem atrakcji.

Autor wpisu:

Specjalista budowania MLM online ( marketingu sieciowego przez internet ). Współzałożyciel Grupy Marketingowej BB Elite Club. Szkolę w Akademii Nowoczesnego Marketingu GVO. Jestem tu by szkolić i pomagać naszym partnerom osiągnąć sukces.

http://wojciechwesolowski.pl/

(Visited 185 times, 1 visits today)
Grupa Marketingowa PodstawyBiznesu