Nasza Misja

 

zbuduj dochodowy biznes w domu a allinone business system

Pierwszą wersję „AllinOne Business System” stworzyłem w 2012, po kliku bezowocnych latach działalności w marketingu internetowym.

Moim celem było stworzenie systemu, który zaoferuje Ci wszystko to, co będzie Ci potrzebne do zbudowania dochodowego biznesu w domu: chciałem Ci po prostu zaoszczędzić kilkunastu lat prób i błędów i zaoferować gotowe rozwiązanie.

Początki nie były łatwe, a pierwsza wersja AllinOne nie była wcale taka prosta do uruchomienia, jak mi się to początkowo wydawało.

Pierwsze osoby dołączyły do nas prawie od razu po uruchomieniu systemu, ale wzrost był bardzo powolny. Przełom nastąpił dopiero po około 2 miesiącach od startu, gdy udało mi się pozyskać 100 bezpośrednio poleconych współpracowników do GVO Host Then Profits.

Był jednak jeden problem… System działał wtedy na WordPress, którego każdy musiał sam zainstalować na serwerze, ustawić autoresponder i stworzyć 5 stron do promocji. Nie było to wcale takie trudne jednak większość osób miała z tym problem. Dlatego musiałem coś zmienić.

Połączyliśmy wtedy siły z Wojtkiem Wesołowskim i przenieśliśmy AllinOne Business System na zupełnie nową platformę. Od teraz nie musisz już niczego instalować ani ustawiać od podstaw autorespondera, ponieważ cała kampania i strony są już gotowe wewnątrz systemu.

Zaczęliśmy mocno działać i dzięki temu…

Wojtek już niedługo mógł bez problemu zwolnić się z etatu, a ja zarobiłem moje pierwsze 10.000 zł promując tylko i wyłącznie AllinOne.

Jednak cały czas czegoś brakowało i dlatego postawiliśmy przed sobą kolejne zadanie.

My już osiągnęliśmy sukces, dlatego od teraz…

Naszym celem nr 1 jest to, aby pomóc właśnie Tobie (jako naszemu partnerowi w AllinOne) zarobić pierwsze prowizje w Internecie i następnie zwiększyć je na tyle, aby zbudować dzięki temu dochodowy biznes w domu.

Jak sama nazwa wskazuje – AllinOne Business System – czyli wszystko w jednym… Dlatego w AllinOne znajdziesz wszystko to, co jest Ci potrzebne do zarabiania w Internecie.

Mamy odpowiednie narzędzia oraz specjalnie dobrane programy partnerskie, które pozwalają Ci zarabiać comiesięczne prowizje i posiadają jedne z najlepiej płatnych planów marketingowych na rynku.

Zatem – jeśli jesteś osobą ambitną, szukasz nowych rozwiązań, nowych możliwości i twardo stąpasz po ziemi, to serdecznie zapraszamy do naszego Teamu.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia po drugiej stronie,

~ Paweł Grzech

pg1