Dokładnie 1 października 2013r. minie rok od powstania AllinOne Business System. Była to pierwsza wersja systemu zbudowana całkowicie na WordPressie i którą trzeba było zainstalować jeszcze na własnym hostingu GVO.

Po miesiącu od uruchomienia systemu udało mi się pozyskać 100 osobiście poleconych współpracowników do programu partnerskiego GVO, co pozwoliło wygenerować mi pierwsze prowizje w wysokości $1694, czyli około 5300 zł (tylko z jednego programu partnerskiego).

Pomyślałem wtedy – Skoro system tak świetnie działa, to dlaczego nie udostępnić go dla wszystkich moich współpracowników, aby oni również zaczęli odnosić sukcesy? Niestety natrafiłem na pewien problem….

Cała instalacja była tak naprawdę bardzo prosta i mimo szczególnych filmów instruktażowych, dużo osób miało z tym problem. Zastanawiałem się wtedy co dalej? Moja wiedza techniczna nie pozwalała mi na stworzenie bardziej zaawansowanego systemu – czyli takiego, który nie wymaga instalacji, obsługi autorespondera itp. Przyznam, że miałem naprawdę twardy orzech do zgryzienia.

Na szczęście pewnego dnia odezwał się do mnie mój przyjaciel i najlepszy współpracownik Wojtek Wesołowski i zaproponował połączenie sił.

Paweł Grzech, Joel Therien i Wojtek Wesołowski - pomysł na wspólny biznesWojtek miał już prawie gotową platformę, bardzo zaawansowane narzędzie, dzięki któremu można w prosty sposób zautomatyzować prawie cały biznes.

Dla mnie było to idealne rozwiązanie. Ja miałem materiały szkoleniowe i system, a Wojtek miał zaawansowaną platformę, do której dołożyliśmy AllinOne 1.0 i dzięki temu stworzyliśmy zarys obecnych PodstawBiznesu.

Nazwaliśmy go wtedy AllinOne Business System 2.0, który miał być tak naprawdę tylko wersją przejściową.

AllinOne 2.0 nadal był do zainstalowania na własnym serwerze (ta wersja jest cały czas dostępna), zmianie uległy filmy instruktażowe i łatwiej było nam zarządzać większą liczbą zarejestrowanych osób. Ale to cały czas nie było to… (jak już wspominałem, w międzyczasie trwały pracę nad wersją AllinOne 3.0).

W najnowszej wersji (3.0) postawiliśmy większy nacisk na współpracę z naszymi partnerami biznesowymi i dodatkowo, cały system został w 95% zautomatyzowany.

 

Od tej pory nasi współpracownicy już nie musieli:

 • niczego instalować
 • budować stron przechwytujących
 • obsługiwać autorespondera
 • pisać maili
 • pisać bloga

Większość, czyli aż 95% pracy wzięliśmy z Wojtkiem na siebie. Tobie pozostało tylko gromadzenie ruchu na swoją stronę (strony są gotowe w systemie) i/lub na bloga systemowego (zresztą z gromadzenia ruchu na strony i blogi też mamy szkolenia).

Dodatkowym bonusem, którego postanowiliśmy z czasem dodać, był fakt, że oprócz systemu dostaniesz również wszystkie moje obecne i przyszłe szkolenia – nawet jeśli takie szkolenie jest w sprzedaży za 197 zł i więcej, to Ty i tak dostajesz je za darmo (jako nasz współpracownik). Warunkiem oczywiście jest rejestracja w systemie i posiadanie Konta Partner Pro.

Ale to jeszcze nie wszystko !!!

Kilka dni temu rozmawialiśmy z Wojtkiem i doszliśmy do wniosku, że zrobimy coś, czego (z tego co się orientuję) jeszcze nikt nie zrobił.

Dodamy do systemu dodatkowy bonus o minimalnej wartości 3997 zł… i wcale nie chodzi tutaj o sprzedaż zwykłego szkolenia.

 

Wszystko co zrobiliśmy do tej pory, czyli:

 • profesjonalne kampanie marketingowe (ustawione z automatu)
 • systemowy blog, którego każdy może polecać i budować w ten sposób listę
 • szkolenia z gromadzenia ruchu na strony i blogi
 • szkolenia z budowy listy kontaktów
 • strony przechwytujące gotowe do promocji
 • dostęp do wszystkich moich obecnych i przyszłych szkoleń (a niedługo pojawi się ich więcej)
 • instrukcje z instalacji i obsługi WordPress, z zakładania kanału na YouTube, z optymalizacji bloga, z Facebooka itd.
 • oraz wiele wiele więcej

Wyceniliśmy razem z Wojtkiem (oczywiście bez specjalnego zawyżania ceny – na pewno nie napiszę Ci, że wszystko jest warte 20 000 zł :-) na około 2500 – 3000 zł (samo wdrożenie i optymalizacja systemu jest bardzo droga i pochłania dużo czasu). A Tobie dajemy to wszystko za darmo – jedynym warunkiem jest tylko posiadanie Konta Partner Pro.

 

Wracając do nowego bonusu za min. 3997 zł.

Na pewno nie będzie to proste szkolenie, w którym dostaniesz kilka filmów video z instrukcjami…, czyli oglądaj i radź sobie sam.

Postanowiliśmy pójść o krok dalej, a nawet o 3 kroki dalej….

Jednak nie zdradzę Ci w tym artykule szczegółów, bo nie starczy mi na to miejsca. I podejrzewam, że na pewno nie chce Ci się czytać na ekranie kolejnych 40 stron A4.

Dlatego, jeśli chcesz poznać wszystkie szczegóły, to przyjdź dokładnie 01.10. 2013r. (wtorek) o 20:30 na nasze wirtualne spotkanie, pod tym adresem (skopiuj poniższy link i wklej do przeglądarki):

 

Wojtek Wesołowski zdradzi Ci wszystkie sekrety….. i mogę Cię zapewnić, że nie będziemy sprzedawać żadnych szkoleń.

Na webinarze zobaczymy się na żywo i odpowiemy na wszystko Twoje pytania.

 

Pozdrawiam i do zobaczenia,
Paweł Grzech

 

P.S.
Prawie zapomniałem!

Jeśli nie chcesz przegapić tego webinaru (nie będzie nagrywany) i chcesz otrzymać przypomnienie na maila, to zarejestruj się w naszym systemie, a ja wyślę Ci później wiadomość z informacją o naszym spotkaniu.

Kliknij TUTAJ i zarejestruj się bezpłatnie w systemie…

 

 

 

(Visited 124 times, 1 visits today)