str. ofertowa – new

Pracuj w Domu! 

Jak Zbudować Solidny i Stabilni Biznes Online Będąc Zupełnie Normalną Osobą… Jak Ty i ja?

AllinOne
 

 

pomysł na biznes

 

 

Drogi Przyjacielu,

Pozwól, że zadam Ci pytanie…

Czy próbujesz lub kiedykolwiek próbowałeś zbudować dodatkowe źródło dochodów pracując w domu? Jeśli tak, to dam mi znać, czy to brzmi dla Ciebie znajomo…?

Chcesz zarabiać przez Internet, ale na przeszkodzie stanęły Ci te wszystkie techniczne zawiłości, które muszą być po prostu wykonane, jeśli chcesz skutecznie działać w Internecie… czyli,

FTP, HTML, CSS, WIELOKROTNY AUTORESPONDER i setki innych rzeczy, których trzeba się nauczyć aby umieścić własną stronę w sieci i aby zarabiać dzięki niej pieniądze… prawda?

Albo, gdy masz już takie poczucie, że wreszcie złamałeś kod i jesteś gotów ruszyć dalej, aby realizować swoje cele i marzenia…

To nagle dostajesz kolejną wiadomość email… od NASTĘPNEGO „guru”…, który odkrył nowy super sekret zarabiania pieniędzy!

I teraz Twój plan…, z którym jeszcze kilka minut wcześniej czułeś się tak dobrze… wziął krótko mówiąc w “Łeb” :-(.

 

Jeśli to wszystko brzmi dla Ciebie znajomo… to już nie musisz się tym przejmować! My możemy Ci pomóc.

 

Paweł i Wojtek“Zaraz pokażemy Ci jak zbudować min. 3 niezależne źródła dochodu i zarabiać kilka średnich krajowych w zaciszu własnego domu…”

 

 

Ja nazywam się Paweł Grzech i…

Bez obaw… nie jestem tutaj od tego, aby cokolwiek Ci  sprzedać.

Tak naprawdę, to wspólnie z moim współpracownikiem Wojtkiem Wesołowskim postanowiliśmy specjalnie dla Ciebie zbudować wyjątkową stronę, która na tzw. autopilocie będzie zarabiać dla Ciebie pieniądze (to będzie taka sama strona, która uczyniła nas niezależnymi finansowo) – i zrobimy to wszystko BEZPŁATNIE!

Ale… To oczywiście nie będzie zwyczajna strona WWW.

Możliwie, że jeszcze na tym etapie może to być dla Ciebie trochę niezrozumiałe…, ale my dzięki tej stronie otrzymujemy co miesiąc 3 bardzo duże wypłaty  (każda z tych wypłat jest o wiele większa od tej, którą dostawałem będąc jeszcze pracownikiem drukarni).

Po krótkim namyśle, wpadliśmy na super pomysł aby przygotować dla Ciebie specjalny prezent: zbudujemy i skonfigurujemy dla Ciebie identyczną stroną…, dzięki której TY również będziesz mógł dostawać co miesiąc 3 takie same wypłaty.

I żeby to było jasne… zbudujemy to wszystko… Bez pobierania jakichkolwiek opłat!

Możesz w tym momencie po prostu odłożyć swój portfel na bok, ponieważ my nie jesteśmy jak inni „guru”… i nawet nie chcemy tacy być.

 

Podejrzewam, że moja historia może być bardzo
podobna do Twojej:

 

Gdy zaczynałem moją karierę w E-Biznesie, to pracowałem jeszcze jako pomocnik drukarza w lokalnej drukarni na 3 zmiany za marne grosze i zastanawiałem się nad tym, jak mogę poprawić swoją kondycję finansową.

Jednak nie będę opowiadać Ci bajek w stylu, że zbankrutowałem, miałem ogromne długi czy, że z trudem wiązałem koniec z końcem… bo tak nie było.

Faktem jednak jest, że pracowałem na 3 zmiany, byłem wkurzony, zmęczony i zarabiałem grosze. Przerażało mnie widmo takiego życia, więc zacząłem szukać innych rozwiązań…

 

pomysł na dochodowy biznes w domu

 

Dzięki temu zacząłem szukać innej drogi, czegoś poza etatem, co może zagwarantować mi stabilny i pasywny dochód. Przyznam, że nie było łatwo, ale stopniowo i małymi krokami zacząłem odkrywać świat Internetu.

Okazało się, że mogę pracować gdzie tylko chce: w domu na kanapie, na plaży, a nawet w samochodzie… wszędzie tam, gdzie miałem dostęp do laptopa i łącza internetowego.

Co prawda, nie wiedziałem jeszcze jak się za to wszystko zabrać i minęło jeszcze sporo czasu zanim złamałem kod i zacząłem czerpać zyski… ale i tak to wszystko zapowiadało się fantastycznie. No i się zaczęło.

Od tej chwili każdego dnia studiowałem tysiące nowych materiałów i zacząłem się uczyć od prawdziwych ekspertów: przeczytałem setki książek, przerobiłem dziesiątki szkoleń zarówno tych odpłatnych jak i darmowych.

W Internecie jest naprawdę sporo okazji do zarobienia pieniędzy – ofert mi nie brakowało i miałem wrażenie, że chyba każdy próbuje sprzedać mi swój super pomysł na zarabianie fortuny.

Od 2010 roku wydałem kilkanaście tysięcy złotych na przeróżne szkolenia i oferty biznesowe. Przyłączyłem się praktycznie do każdego biznesu, którego oferta wydawała mi się atrakcyjna.

Co prawda z większości tych biznesów nic nie wyszło, ale i tak dzięki temu zdobyłem dużo doświadczenia.

Niestety z upływem czasu…

 

Byłem coraz bardziej zmęczony i sfrustrowany, jednak czułem, że przełom musi być już blisko…

 

I nagle, zacząłem otrzymywać na maila powiadomienia o naliczonej prowizji za produkty partnerskie, które wtedy sprzedawałem. Szkoda, że nie widziałeś mojej miny, gdy po wysłaniu tylko jednego maila (do około 215 osób) zarobiłem moje pierwsze pieniądze w Internecie…

Nie była to oczywiście powalająca suma ( 250 zł ) i na pewno nie wystarczało to na zaspokojenie wszystkich potrzeb, ale okazało się, że jestem na dobrej drodze. Zauważyłem, że w Internecie faktycznie można zarabiać pieniądze.

Oczywiście nie zacząłem zarabiać z dnia na dzień. Ale z czasem odkryłem prawdziwy sekret zarabiania przez Internet za pomocą laptopa i dostępu do łącza internetowego…

O ile dobrze pamiętam to po 3 latach działalności złamałem kod i zacząłem zarabiać 3 razy więcej, niż w mojej dotychczasowej pracy.

I to dla mnie… oznaczało PRAWDZIWĄ wolność.

Dzięki temu rzuciłem etat i rozpocząłem życie na moich własnych warunkach.

 

Pierwszy raz w życiu… Mój budzik nie wyrwał mnie rano z łóżka do pracy i nie musiałem już nigdy nikogo błagać o urlop na wakacjebyłem po prostu wolny!

Może zastanawiasz się teraz…

Dlaczego w ogóle opowiadam Ci tą historię?

Otóż… Nie robię tego po to, żebyś brał mnie za jakiegoś marketingowego „guru”.

Nie mam żadnych książek, drogich szkoleń (typu premium za kilka tysięcy złotych) lub produktów na abonament, które chciałbym Ci sprzedać.

Prawda jest taka, że mówię Ci o tym wszystkim tylko i wyłącznie dlatego, bo doskonale wiem, że jeśli nam teraz nie zaufasz, to prawdopodobnie nie skorzystasz z tego co mamy Ci do zaoferowania… a wtedy niestety oboje przegramy.

 

No dobra… Skoro już wiesz, że naprawdę możemy Ci pomóc w zarabianiu przez Internet, to przejdźmy teraz
do konkretów.

 

Bez obaw… nie poproszę Cię nawet o złotówkę.

To, co mam zamiar teraz zrobić, to:

  • Po Pierwsze: Wyjaśnię Ci dlaczego całkowicie za darmo chcemy pomóc zupełnie obcej nam osobie.
  • Po Drugie: Powiem Ci dokładnie co dla Ciebie mamy – bez owijania w bawełnę.
  • Po Trzecie: Zaczniemy budować dla Ciebie zupełnie nową stronę (za darmo)… a to co jest naprawdę super, to fakt, że możesz zacząć działać od razu… nawet jeśli jest 1 w nocy.


Brzmi dobrze?

Ok.

Sprawy wyglądają w następujący sposób:

Od jakiegoś czasu pracuję w domu i uwielbiam samemu ustalać własne godziny pracy i robić to, co kocham.

I udało mi się to osiągnąć niemal natychmiast po tym, jak włączyłem bardzo prostą stronę…

To właśnie ta strona uczyniła mnie niezależnym finansowo.

 

Pozwól, że pokażę Ci teraz jak to działa:

 

Ta strona promuje 3 potężne programy partnerskie, które nalezą do ścisłej światowej czołówki.

A ja jestem partnerem w każdym z tych programów.

I teraz, jeśli ktoś zobaczy te programy na mojej stronie i postanowi zapisać się do jednego z nich…

To ja dzięki temu zarabiam pokaźną prowizję!

Tylko, że to nie są zwyczajne prowizje…

Każdy z tych 3 programów wypłaca mi prowizje rezydualne.

A to oznacza, że te prowizje są mi wypłacane co miesiąc, tak długo aż dana osoba korzysta ze swojego produktu!

Ale to jeszcze nie wszystko.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że ja jestem tylko partnerem

 

Nie zajmuje się obsługą klienta, nie przyjmuję zamówień, nie wysyłam żadnych towarów… ja nie muszę robić żadnej z tych rzeczy… a prowizje i tak cały czas napływają.

 

Ta strona pozwoliła mi żyć w taki sposób o jakim zawsze marzyłem… a po tym jak już doświadczyłem czym jest prawdziwa wolność finansowa…

To zapragnąłem tego samego dla mojej rodziny i przyjaciół.

Tylko, że za bardzo jeszcze nie wiedziałem jak sprawić, aby zagwarantować im taki sam sukces jaki ja miałem.

Chyba, że oni po prostu dokładnie skopiują moje wszystkie metody działania…

I wtedy mnie olśniło.

Każdy z 3 programów, które promuję na mojej stronie płaci mi prowizję, gdy polecam do nich nowe osoby i następnie pomagam tym ludziom zarabiać pieniądze.

A to oznacza, że gdy powiem innym o tych programach i gdy oni teraz też zaczął promować te same programy, to ja również dzięki temu zarobię prowizję.

I to był dokładnie ten moment, w którym doznałem olśnienia!

Zamiast uczyć ludzi i sprzedawać im kursy pt. „jak to zrobić”, pomyślałem…

 

Dlaczego po prostu nie dać im mojej własnej strony, która była już setki razy testowana i która skutecznie zamienia zwykłych czytelników na klientów.

 

Niech oni również dołączą do tych samych 3 programów partnerskich, które uczyniły mnie niezależnym finansowo.

I gdy teraz oni coś sprzedadzą, to wszyscy na tym zarobimy!

 

Właśnie wtedy narodził się All-in-One Business System (PodstawyBiznesu).

 

Teraz możesz zadawać sobie pytanie, czy nasz system
faktycznie działa?
.

Wykonując pierwsze testy na przełomie listopada i grudnia 2012 roku uzyskaliśmy bardzo dobry wynik.

Do programu partnerskiego GVO (HTP) udało mi się pozyskać ponad 100 osobiście poleconych współpracowników.

Na poniższym zdjęciu widzisz zarobioną prowizję tylko i wyłącznie z jednego programu partnerskiego:

jak zarabiać z GVO Polska

W tym samym czasie od listopada do stycznia pozyskaliśmy do kolejnego programu ponad 400 nowych współpracowników (dokładnie 426).

pomysł_na_dochodowy_biznes_w_domu

 

A najlepsze w tym wszystkim jest to, że ten system nie działa tylko w moim i Wojtka przypadku… on działa również dla naszych współpracowników!

UWAGA! Chcę żebyś mnie dobrze zrozumiał – ja nie pokazuje Ci tego wszystkiego żeby się chwalić… ja Ci to pokazuję, ponieważ to jest nasz prezent dla Ciebie.

Ta strona (All-in-One Business System) ma być punktem zwrotnym w Twoim internetowym biznesie.

 

Jeśli w przeszłości zmagałeś się z różnymi trudnościami i problemami… to teraz ja i Wojtek jesteśmy tutaj po to, aby
Ci pomóc.

 

Pozwól, że dokładnie wyjaśnię Ci teraz jak to wszystko będzie działa:

Na początku zarejestruj się do każdego z 3 programów partnerskich, które znajdują się poniżej.

To są dokładnie te same programy, które co miesiąc wypłacają mi prowizję i opłacają moje rachunki.

Oczywiście nie musisz od razu rejestrować się do wszystkich 3 programów partnerskich… jednak mimo wszystko polecam Ci to zrobić.

Jeśli np. nie dołączysz do któregoś z programów, to dany program partnerski będzie na Twojej stronie oraz w kampanii marketingowej podlinkowany linkiem partnerskim Twojego sponsora… i wtedy to on dostanie prowizję, gdy ludzie zaczną się rejestrować do tego programu.

Dlatego polecam Ci dołączyć do wszystkich 3 programów, ponieważ wtedy będziesz zarabiać najwięcej.

Każdy z tych programów został wybrany nie bez powodu – należą one do najlepszych programów partnerskich na rynku i wypłacają ogromne prowizje!

 

Teraz po kolei omówię każdy z tych programów:

UWAGA! Podstawą do korzystania z All-In-One Business System jest obowiązkowe dołączenie do programu GVO lub 7 Minutowy Trening (i koniecznie musisz być w strukturze Pawła Grzecha).

 


 Pierwszym Programem jest GVO

GVO Polska

 GVO jest ważne z 3 powodów:

1) Jeśli chcesz skutecznie działać w Internecie, to prędzej czy później będziesz potrzebować własnej strony WWW… i oczywiście będzie Ci potrzebne miejsce, gdzie będziesz tą stronę trzymać.

A GVO jest nie tylko firmą hostingową nr 1 dla internetowych marketerów (jak TY i ja), ale to jest również jedyny hosting, na którym w 100% możesz wykorzystać zalety AllinOne Business System.

Czyli po tym jak już zarejestrujesz konto w GVO… będziesz uzbrojony i gotowy do startu! 


2)
GVO ma w swojej ofercie również wielokrotny autoresponder – czyli najważniejsze narzędzie w Twoim internetowym biznesie. To właśnie autoresponder wysyła w Twoim imieniu maile i automatycznie pozyskuje dla Ciebie nowych klientów.

Mamy już dla Ciebie przygotowaną 300 dniową kampanie marketingową, która w kilka sekund zostanie załadowana do Twojego autorespondera GVO… Ta kampania na automacie będzie promować Twoje linki partnerskie do wszystkich 3 programów i oczywiście nauczymy Cię jak zapełnić ten autoresponder ludźmi, którzy będą czytać Twoje maile. 


3)
GVO ma bardzo hojny plan marketingowy i będzie wypłacać Ci jedną z największych prowizji każdego miesiąca. 

A najistotniejsze jest to, że GVO zaopatrzy Cię w najważniejsze narzędzia do zarabiania pieniędzy w Internecie… za jedyne 34 zł.

Kolejny program różni się trochę od poprzedniego… ale jest również bardzo istotny.

 


 Drugim Programem Partnerskim jest 7 Minutowy Trening

7-minutowy-trening-opinie

Na początku byłem bardzo ciekawy jak ten program (7MT) będzie funkcjonować, ponieważ to nie jest program typowo nastawiony na zarabianie pieniędzy… to jest tak naprawdę program fitness.

Jednak bardzo szybko przekonałem się o tym, że większość przedsiębiorców, aby zachować zdrowie i kondycję… potrzebuje po prostu treningu. Jednak większość z tych osób nie ma na to czasu… i właśnie m.in. dlatego 7MT tak dobrze konwertuje.

Drugim powodem dodania 7MT do systemu jest fakt, że ten program wypłaca ogromne comiesięczne prowizje… i dodatkowo sam w sobie ma wbudowany specjalny system do rekrutacji na rynkach anglojęzycznych.

Dlatego jeśli jesteś gotowy na to, aby jak najszybciej zarabiać duże pieniądze w Internecie, to na pewno będziesz chciał dołączyć do tego programu.

 


Trzeciego programu na tym etapie jeszcze Ci nie zdradzę… Informacje o tym programie partnerskim dostaniesz dopiero w II fazie naszej współpracy… Za to teraz pokażę Ci bardzo zaawansowane narzędzie do rekrutacji online, czyli:

 

 Szmaragdowa Liga Jacka Dudzica

szmaragdowa liga Jacka Dudzica

Jest to moim zdaniem jedno z najskuteczniejszych narzędzi rekrutacyjnych na rynku, dzięki któremu już prawdopodobnie nigdy nie będziesz mieć problemów z budowaniem biznesu online.

Dodatkowo po rejestracji dostaniesz od Jacka Dudzica pakiet szkoleń o wartości 1500 zł (szmaragdowa liga to nie jest program partnerski, tylko dodatkowe narzędzie, które dostaniesz jako bonus).

 


 

Te 2 programy partnerskie, które Ci przed chwilą pokazałem (GVO i 7MT) należą do ścisłej światowej czołówki… i to właśnie za pomocą tych programów zwykłe osoby (jak TY i ja) zarabiają 4, 5-cyfrowe kwoty przez Internet.

Wiem, że w Internecie można znaleźć setki przeróżnych programów, które na pozór wyglądają bardzo dobre… ale mogę Cię zapewnić, że zdążyłem przetestować większość z nich…

… i żaden z tych programów nie działa tak dobrze i nie ma wypracowanej takiej pozycji jak te 3 programy, które znajdziesz w ramach All-In-One Business System.

 

Na tym etapie masz tak naprawdę 2 opcje
do wyboru:

 

Opcja nr 1 – Możesz sam zbudować własną stronę do zarabiania pieniędzy w Internecie…

… powoli możesz sobie tą stronę projektować albo po prostu wynajmiesz jakiegoś programistę, który wszystko dla Ciebie zainstaluje i ustawi.

Następnie będziesz musiał poświęcić setki godzin oraz pieniędzy na testowanie reklam, nagłówków, na ustawianie kampanii marketingowych, na testowanie mailingów i poprawianie błędów.

Później znowu na testowanie i ulepszanie i poprawianie… aż w końcu Twój system będzie działać i przy odrobinie szczęścia zacznie na Ciebie zarabiać.

To jest bardzo poważny wybór, który nie jest oczywiście dla każdego.

Właśnie w tym celu stworzyliśmy All-In-One Business System:

AllinOne zabiera od Ciebie całą tą ciężką pracę i przekazuje ją do naszych rąk.

 

Opcja nr 2 – To wszystko, o czym Ci przed chwilą mówiłem zrobimy dla Ciebie i za Ciebie.

To jest dokładnie to… co chcemy Tobie zaoferować – ale tylko i wyłącznie na tej stronie.

I tylko dlatego ponieważ jesteśmy na tyle szaleni, aby budować strony i systemy marketingowe dla innych osób… całkowicie za darmo.

Inni marketerzy cały czas dziwią się nam, dlaczego nie pobieramy za to żadnych opłat.

 

Wybierz Opcję nr 2…

 

Jeśli wybierzesz opcję nr 2, to całą pracę możesz zostawić nam… ponieważ my dokładnie wiemy jak wszystko ustawić i jak to wszystko powinno działać i wyglądać.

Dlatego daj sobie po prostu pomóc.

Twoja strona może być gotowa nawet dzisiaj i od razu będziesz mógł ją promować.

Ty nie zaoszczędzisz w taki sposób tylko i wyłącznie swojego czasu…

Zaoszczędzisz setki a nawet tysiące złotych… i dodatkowo AllinOne ochroni Cie przed frustracją i porażką – będziesz mieć lepsze zdrowie i będziesz oczywiście więcej zarabiać.

Twoja strona jest po prostu zbyt ważna i cenna… aby uczyć się na własnych błędach.

Ja złamałem kod i zacząłem zarabiać w Internecie dopiero po 3 latach ciężkiej harówki.

Ale TY będziesz mieć łatwiej -> ponieważ wszystko już na Ciebie czeka i jest gotowe do pracy!

 

Jeśli tylko chcesz, to możesz uniknąć:

  • Nieprzespanych nocy,
  • Tysięcy godzin „walenia” głową o ścianę,
  • Ogromnych kosztów projektowania, ustawiania i testowania systemu…

My to wszystko zrobimy za Ciebie – bez pobierania jakichkolwiek opłat.

 

Od dzisiaj jesteś w naszej drużynie… a my potrzebujemy dokładnie Ciebie, aby wspólnie odnieść sukces.

My odniesiemy sukces tylko i wyłącznie wtedy, gdy Ty będziesz mieć sukces!

 

I aby Ci jeszcze bardziej pomóc… Po tym jak dołączysz do AllinOne, jako bonus dorzucę Ci całkowicie za darmo wszystkie moje obecne i przyszłe szkolenia:

 


 

Bonus nr 1: Zostań Blogerem 2.0zostanBlogerem-2.0

Dam Ci mój nowy i ulepszony poradnik Zostań Blogerem 2.0 – dzięki temu będziesz mógł jeszcze bardziej zwiększyć swoje zyski z Internetu…

Nauczysz się m.in.:

– Czym tak naprawdę są blogi i jak ich używać?

– O czym pisać Bloga? (dowiesz się jakie tematy najlepiej się sprzedają…)

– Najlepsze triki i techniki pisania artykułów

– Jak generować darmowy ruch na Bloga?

– oraz wiele wiele więcej… (ponad 160 stron)

Nauczę Cię wszystkich najlepszych strategii blogowania całkowicie Za Darmo!

 


 

Bonus nr 2:  Rewolucja w MLMBiznes-MLM-przez-Internet

Dam Ci mój najlepszy poradnik „Rewolucja w MLM” … osobiście używam strategii zawartych w tym poradniku do budowy biznesu opartego na programach partnerskich i marketingu sieciowego.

Nauczysz się:

– Jak budować ten biznes w nowoczesny sposób i nigdy więcej nie musieć “polecać” i “sprzedawać”

– Dowiesz się kto jest Twoją grupą docelową (możesz się tutaj zdziwić)

– Jak za pomocą odpowiednich taktyk marketingowych zmniejszyć swoje miesięczne koszty nawet o 80%…

Ale to jeszcze nie wszystko…

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że te strategie w Polsce odkryła tylko nieliczna grupa osób… i Ty możesz być jednym z pierwszych, który będzie z nich korzystać!

 


 

Bonus nr 3:  Atrakcyjny Email Marketingjak zbudować listę kontaktów

Oto Twój Przewodnik do zysków w E-Biznesie…

Nauczysz się:

– Jak zarabiać na liście kontaktów

– Nauczysz się podstaw skutecznych kampanii marketingowych

– Poznasz największe sekrety budowania listy kontaktów

– Zobaczysz jak pisać maile, które sprzedają

– Pokażę Ci jak sprawić, aby ludzie otwierali i czytali Twoje maile

Oraz wiele wiele więcej…

 


 

Programy Partnerskie to moja pasja :-)Bonus nr 4:  To 10.000 Artykułów z Prawami Autorskimi Napisanych w Języku Angielskim…

Są to unikalne artykuły, które możesz przetłumaczyć i wykorzystać np. do artykułów na swoim blogu, do maili lub szkoleń.

 

 

 


 

Bonus nr 5:jak działa autoresponder gvo  Poradnik „Marketing na Autopilocie”

Dowiesz się jak i dlaczego działa wielokrotny autoresponder oraz dodatkowo otrzymasz moich 5 sekretnych kursów na autoresponder, które będziesz mógł wykorzystać jako własne szkolenia… zaoszczędzisz dzięki temu sporo czasu i pieniędzy!

 


 

Bonus nr 6:  Otrzymasz dodatkowo dostęp do Elitarnego Bloga pełnego szkoleń z E-Biznesu

Przejdziesz tutaj gruntowne szkolenie marketingowe…

Dowiesz się:

– jak skutecznie promować biznes i zdobywać nowych partnerów

– poznasz największe sekrety skutecznego email marketingu

– otrzymasz dostęp do moich wszystkich przyszłych szkoleń oraz
poradników – za darmo!

 


 

Bonus nr 7:  Dostaniesz wszystkie moje obecne i przyszłe szkolenia…

… oraz cały system do budowy e-biznesu –> gotową i profesjonalnie przygotowaną kampanię email, strony przechwytujące, strony ofertowe, szkolenia z budowy listy kontaktów oraz wiele wiele więcej. Cała wartość tego pakietu to min. 997 zł…

a Ty dostaniesz to wszystko za darmo jako bonus.

 


 

Bonus nr 8: Moim zdaniem ten bonus ma największą wartość ze wszystkich…

Zrobimy Cie współtwórcą strony i systemu AllinOne… dzięki temu będziesz mógł rozdawać AllinOne Business System całkowicie za darmo!

I gdy tylko ktoś postanowi zarejestrować się na Twojej stronie… to wtedy umieścimy go w tych wszystkich 3 programach pod Twoją pozycją – dzięki temu będziesz zarabiać prawdziwe pieniądze.

Czy to nie brzmi fajnie?!

 


 

call center - pomysł na biznesNew Bonus nr 9:  Profesjonalny Call Center…

Specjalnie Przygotowany System do Obsługi Klienta! Osobiście w Twoim imieniu zadzwonimy do Twoich potencjalnych współpracowników i domkniemy za Ciebie sprzedaż…

 


 

coaching - podstawy biznesuNew Bonus nr 10:  Coaching 1na1

Dostaniesz specjalny numer telefonu i adres Skype, czyli umówimy się na osobisty Coaching… usiądziemy razem, przeanalizujemy Twoją sytuację i wspólnie ustalimy strategię działania – dopasowaną do Twoich potrzeb i umiejętności.

(UWAGA! Nawet najlepszym klientom nie oferujemy takiej usługi).

 


 

Możesz mi uwierzyć, że już niedługo zaczniesz się dobrze bawić budując swoją własną niezależność finansową.

 

Będziesz budować 3 niezależne od siebie źródła dochodu (czyli w jednym miesiącu dostaniesz aż 3 wypłaty) promując tylko i wyłącznie jedną stronę przechwytującą.

Nam naprawdę bardzo zależy na Twoim sukcesie.

Może nawet bardziej niż Tobie.

Możesz doprowadzić kona do wody… ale nie zmusisz go do picia.

I tak samo jest w naszym przypadku – my możemy doprowadzić Cię do sukcesu i wolności finansowej… Ale nie możemy zmusić Cię do działania.

 

Wszystko co teraz musisz zrobić, to kliknąć w poniższy przycisk i zarejestrować się w 3 programach partnerskich… o których opowiedziałem Ci wcześniej.

 

AllinOne

 

A potem od razu wchodzisz do gry!

Otrzymasz swoje własne strony Internetowe oraz profesjonalne kampanie marketingowe.

Przejdziesz gruntowne szkolenie z budowy E-Biznesu – za coś takiego inne osoby brały by od Ciebie setki a nawet tysiące złotych… od nas dostaniesz to wszystko BEZPŁATNIE.

A po kilku dniach… jak już zapoznasz się z materiałami i systemem, to…

 

Będziesz gotów, aby rozpocząć życie na swoich własnych warunkach… Od dzisiaj to TY ustalasz zasady.

 

Teraz możesz zrobić 2 rzeczy:

  • Albo zaufasz swojej intuicji i powiesz TAK…
  • Albo zaczniesz się wahać… nic nie zrobisz i przegapisz tą ograniczoną czasowo
    okazję.

Wierzymy, że np. za rok od tej chwili… albo nawet przez całe swoje życie będziesz wracać pamięcią do tego dnia… czyli do chwili, w której Twoje życie zmieniło się na zawsze…

Ale tylko i wyłącznie w przypadku, gdy podejmiesz decyzję i zaczniesz działać!

Kliknij w poniższy przycisk i zarejestruj się w AllinOne… zanim ta oferta na zawsze zniknie z rynku.

 

Nie ma na co czekać! Niczym się nie musisz przejmować, ponieważ otrzymujesz 100% gwarancję satysfakcji… Podejmij Akcję Dzisiaj i Kliknij w Poniższy Przycisk:

 

AllinOne

 

 

pomysł na biznes