seo copywriting w biznesieZacznijmy od tego, że pressel page ( popularne precle ) są stronami, na których możemy zamieszczać specjalnie przygotowane artykuły, które mają na celu podnieść naszą pozycję w wyszukiwarkach na dane słowo kluczowe.

Artykuł do pressel page może w zasadzie napisać każdy bez względu na to, jakie posiada możliwości pisarskie, ponieważ tak naprawdę mało istot żywych będzie je czytać.

Naszym nadrzędnym celem w przypadku tworzenia takiego artykułu jest, bycie odbieranym przez Google za samego Marka Twain’a pisarstwa po to , aby po napisaniu dziesiątek/setek takich artykułów na słowo kluczowe „Windows” zostawić w tyle najlepszych producentów okien z Bill’em Gates’em na czele.

Jak, więc ma wyglądać artykuł do precla?

Właściwie, to tak…

================================================

Przeprowadzka do Katowic twoją szansą życiową

Katowice są miastem, które jest znane przede wszystkim z przemysłu. Liczne kopalnie i huty wypełniły panoramę tego miasta, które w swoim czasie było uznawana za najbardziej zanieczyszczoną metropolię w Polsce. Z czasem kopalnie i cały przemysł podupadł, a wraz z, nim całe Katowice. Od jakiegoś czasu, to wszystko powoli się, jednak zmienia. Katowice przyciągnęły i przyciągają obecnie wiele prestiżowych firm do siebie. Stolica wojewódzka śląskiego postrzega jest przez te firmy, jako jedno z najlepszych miejsc do rozwoju. Znajdują się tutaj tereny nie tylko doskonałe o otwarcie fabryki, ale i takie, które są doskonałe do zagospodarowania w inny sposób. W Katowickim Śródmieściu przykładowo mieści się mnóstwo agencji prawnych, notarialnych, architektonicznych oraz spokrewnionych z branżą IT przedsiębiorstw. Uczelnie również przeżywają oblężenie tych popularnych w całej Polsce kierunków. Wszystko, to sprawia, że w Katowicach jest, gdzie studiować i gdzie pracować. Firm przebywa, a wraz z nimi tworzy się coraz więcej miejsc pracy, w których można zarobić godziwe pieniądze. Wszystko wskazuje na to , że trend ten szybko się nie zmieni i stąd zainteresowanie ludzi tematem przeprowadzki. Katowice Śródmieście, to najczęściej wybierany rejon Katowic do przeprowadzki. Jest, to dość oczywisty wybór, ponieważ w końcu centrum miasta jest zazwyczaj najbardziej atrakcyjnym rejonem do przeprowadzki. Szukając informacji o przeprowadzkach w sieci pod hasłem przeprowadzki Katowice Śródmieście możemy znaleźć nie tylko oferty firm, które zajmują się przeprowadzką, ale i firm z innych branż, które oferują załatwienie przeprowadzki na własny koszt w celu ściągnięcia do siebie wykwalifikowanych specjalistów. Spora ilość przeprowadzek do Katowickiego Śródmieścia jest spowodowane, między innymi tą sprawą. Tutaj naprawdę przyszłość stoi otworem przed młodymi, uzdolnionymi oraz wykształconymi ludźmi.

================================================

Pierwszym ważną sprawą  jest fakt, że artykuł  jest napisany na temat. Tematyczność powiązana z twoimi słowami kluczowymi podbija wartość artykułu w oczach Google.

Chcesz podnieść swoją pozycję na frazę : 7 minutowy trening  ?

Pisz więc o fitness, 7 minutowym treningu, trenowaniu itp.

 

Drugą sprawą jest fakt, że choć artykuł nie musi być nawet na poziomie średniego ucznia liceum, to jednak przywiąż znaczącą uwagę do jego poprawności merytorycznej, ortografii oraz w mniejszym stopniu do Interpunkcji.

Powyższy przykład wybrałem, aby pokazać Ci poziom standardowy na jakim powinien być napisany artykuł.

Nie czyta się go zbyt dobrze, trochę zalatuje laniem wody, ale spełnia doskonale swoją rolę .

Spójność merytoryczną poprawisz po przeczytaniu artykułu, a pozostałe dwa elementy wykorzystując Word’a oraz przykładowo stronę przecinki.pl, gdzie możesz sprawdzić oraz poprawić swoją interpunkcję.

 

Sprawa numer trzy, to unikalność.

Musisz napisać artykuł osobiście lub ewentualnie kupić tekst, który nie jest opublikowany w Internecie.

Musi, to być całkowicie unikalny artykuł.

Zapamiętaj raz jeszcze…

To musi być całkowicie unikalny artykuł.

Artykuły powielone zatracają swoją moc i są w zasadzie bezużyteczne w przypadku pozycjonowania.

 

Następną sprawą jest długość artykułu, która powinna oscylować między 1500-3000 znaków ze spacjami.

Ilość znaków w swoim artykule możesz szybko i łatwo sprawdzić w Wordzie przez kliknięcie na zakładkę recenzja, a następnie kliknięcie w statystyki wyrazów.

Wartości, które podałem są raczej standardem w SEO Copywritingu i w tych granicach najlepiej się poruszać, choć jeśli masz siły i ochotę, to możesz pisać dłuższe artykuły. Nie pisz, jednak krótszych, niż 1500 znaków ze spacjami.

 

Teraz trzymaj się mocno krzesła, ponieważ następuje rzecz najważniejsza, czyli umieszczanie linków w naszym artykule.

Dalsza treść dostępna po zalogowaniu

 

 

 

 

Autor wpisu:

Pierwsze w miarę normalne pieniądze w Internecie zarobiłem będąc człowiek od czarnej roboty dla firm SEO. Obecnie z zamiłowaniem czytam wszystko, co wpadnie w moje ręce na temat Copywritingu oraz e-marketingu. W przyszłości pragnę urzeczywistnić pewien całkowicie szalony pomysł webinarów na żywo i stać się dzięki temu jednym z najlepiej rozpoznawalnych e-marketerów. Po więcej informacji o mnie i dawkę wiedzy z zakresu seo copywritingu, copywritingu oraz e-marketingu zapraszam na moją stronę : www.adrianwawrzynczak.pl ( obecnie w przygotowaniu )

http://www.adrianwawrzynczak.pl

(Visited 88 times, 1 visits today)