Autor: Andrzej Kuczera

jak odnieść sukces w e-biznesie?– My tu, towarzysze, o biznesie takie, wiecie, różne sobie parlujemy. I co z tego wynika? Czy cokolwiek z tego wynika?

Wy tam, w pierwszym rzędzie, co tak drapiecie się po przodziku, możecie nam tutaj wszystkim teraz odpowiedzieć na to proste pytanie, nad którym zastanawiamy się od miesiąca? Nie słyszę… Doskonale!

– Tak jest, tak jest! Ja chyba niedokładnie słyszę, coście powiedzieliście, ale dobrze usłyszałem, żeście powiedzieliście coś o obrotach. Ha! Kopernik z was, kolego, co się drapiecie.

W tajemnych kręgach biznesmenów wiadomo doskonale, i to nie od dzisiaj, że zarabianie pieniędzy związane jest z obrotami. Im wyższe obroty, proszę ja was, tym większy zysk. Cena nie daje tego, co dają obroty.

Czy istnieją jakieś techniki, sposoby i metody, aby zwiększać obroty firmy?

Ależ tak!

Opracowałem /przypadkowo/ patent, bardzo mało znany, i dość rzadko stosowany, niestety. A szkoda! Działa bowiem znakomicie.

Kto z Was rozpoczyna własną działalność gospodarczą /bardzo to ładnie brzmi: „działalność gospodarcza”, jak byśmy mieli ubrać gumiaki i ruszyć na pole. Czy zawodowi rolnicy o tym, co robią, też mówią działalność gospodarcza?/. Zatem kto taką zaczyna, musi wykonać kilka pierwszych kroków.

Oczywiście, zakładam, że dokonałeś już rejestracji w tak zwanym „jednym okienku”, i bardzo szybko mogłeś ruszyć do wykonywania swoich zasadniczych obowiązków biznesmena.

A jest to przygotowanie takich towarów, produktów i usług, o jakich marzą Twoi potencjalni klienci.
Cholera jasna wie, oczywiście, jakie to są /będą?/ towary, produkty i usługi. O jednej jednak rzeczy wiemy na pewno.

W stu procentach.

Mają być one TANIE!

Dalsza treść dostępna po zalogowaniu

 

 

 

 

 

Autor wpisu:

Jestem trenerem biznesu. Wraz z moją żoną, Basią, również trenerką, prowadzimy dwie firmy szkoleniowo-doradcze. Jesteśmy również doświadczonymi sprzedawcami i menedżerami. Biznes natomiast - to tworzenie zysku. Inaczej mówiąc: zarabianie pieniędzy. Dzisiaj na topie jest e-biznes; i będzie coraz bardziej. Od kilku miesięcy uczę się e-biznesu. Z propozycji rynkowych najbardziej odpowiada mi ta, przedstawiona przez Pawła Grzecha. Wchodzę. Przystąpiłem do Akademii Biznesu. Więcej o mnie: www.andrzejkuczera.pl; www.edu-services.co.uk

(Visited 23 times, 1 visits today)