jakich błędów nie popełniać w trakcie budowy własnego e-biznesuCzy jesteś w stanie wyobrazić sobie lepszą sytuację niż ta, kiedy na Twoje konto wpływają nieustannym strumieniem pieniądze? I nie ma zupełnie znaczenia, co wtedy robisz – zarabiasz wtedy, kiedy pracujesz i wtedy, kiedy masz wolne.

To się właśnie nazywa wolność finansowa, a może zapewnić ją tylko i wyłącznie dochód pasywny.


Chyba najbardziej dostępnym sposobem uzyskania takiego dochodu jest własny e-biznes

Właśnie dlatego uważam, że decyzja o rozpoczęciu budowania własnego e-biznesu może być jedną z najlepszych, jakie podejmiemy w naszym życiu. Nie oznacza to jednak, że sukces jest dostępny dla każdego w e-biznesie. Niestety – większość osób w tej branży nie zarabia tyle, ile mogłoby. Dlaczego tak się dzieje?

Chyba najczęściej popełnianym błędem jest wiara w to, że budowa własnego e-biznesu będzie łatwa. Wiele osób zaczyna taką działalność z ogromnym entuzjazmem i zapałem. Są przekonani, że już niedługo (najlepiej już w przyszłym miesiącu) będą bogaci i będą mogli leżeć na plaży odcinając kupony od swojego dochodu pasywnego. Taka wizja brzmi pięknie, ale to jest niestety nierealne.


Budowa e-biznesu wymaga czasu, zaangażowania i pracy

Pracuj-w-Domu-czyli-jak-zbudować-dochodowy-bzines-w-domu1Słomiany zapał na pewno nie wystarczy, aby zbudować coś solidnego i potężnego. Wiem, że w internecie można znaleźć oferty, które jakoby mają zapewnić Ci szybki i łatwy zarobek. Często twórcy takich „programów zarabiania” fotografują się na plaży z laptopem lub też na tle luksusowego auta.

Ma to pozwolić Ci uwierzyć, że e-biznes to łatwa sprawa. Jednak prawda jest taka, że takie cudowne systemy pozwalają zarobić tylko i wyłącznie ich twórcom. Jeśli faktycznie chcesz zarobić – musisz pracować. Mogę Ci tylko zagwarantować, że faktycznie warto to zrobić.

Drugim poważnym błędem jest tak zwane przeładowanie informacji. Jak już wspomniałem nie raz: e-biznes wymaga dużego nakładu pracy, trzeba także sporo się nauczyć. Jednak wiele początkujących osób stara się jednocześnie wykorzystać zbyt dużą ilość metod i sposobów na zarabianie. W efekcie  mają czas tylko na to, aby częściowo zająć się każdą z dostępnych metod. Bardzo często wygląda to tak, że rozpoczynają jeden projekt, by zaraz porzucić go na rzecz innego, według nich lepszego.

Dalsza treść dostępna po zalogowaniu

 

Autor wpisu:

Marketing Internetowy – niby takie proste, a jednak… Specjalizuję się w tej branży od przeszło 5 lat. Ciągle się dokształcam i szukam nowych, lepszych rozwiązań. Z doświadczenia wiem, że dla osób nie mających styczności z Marketingiem Internetowym, start w tej branży może być utrudniony, dlatego serdecznie zapraszam Cię do AllinOne Business System i na bezpłatne konsultacje oraz porady. Problemy, które Cię dręczą, z pewnością zostaną szybko rozwiązane.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe:

  • domowy biznes
(Visited 36 times, 1 visits today)