Jak efektywnie zarządzać czasemZastanawiałeś się czy potrafisz efektywnie zarządzasz swoim czasem?

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób zaplanować działanie w ciągu dnia, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. W natłoku codziennych spraw wykonujemy różne czynności, niekoniecznie te które przybliżają nas co celów jaki sobie wytyczyliśmy.

Czy zdarzyło Ci się robić rzeczy mniej istotne a pozostawić niezrealizowane te ważne tylko dlatego, że obawiałeś się zadzwonić lub po prostu zacząć działać? Zajmowałeś się rzeczami nieistotnymi a ważne zostawiłeś na później? Zamiast zrobić coś ważnego, siedziałeś bezsensownie na facebooku lub przed telewizorem? Jeśli tak to czytaj dalej.

Każdego dnia mamy do wykonania wiele zadań. Jedne są ważniejsze, inne mniej istotne. Jeśli nie uszeregujemy ich w odpowiedniej kolejności może się okazać, że tracimy niepotrzebnie czas na coś co może poczekać lub coś co można zlecić do wykonania innej osobie.

Jak się do tego zabrać?

Dalsza treść dostępna po zalogowaniu

 

 

Autor wpisu:

Jestem przedsiębiorcą. Od wielu lat działam na własny rachunek. Kilka miesięcy temu zacząłem działać w ebiznesie bo widzę tu ogromny potencjał i możliwości jakich nie daje tradycyjny biznes. Polecam mojego bloga www.jacekpastuszko.pl/ oraz www.atrakcyjnyweekend.pl Jeśli masz pytania napisz do mnie: jacekpastuszko@wp.pl

http://jacekpastuszko.pl

(Visited 50 times, 1 visits today)