Jak cieszyć się swoim życiem?„Każdy z nas ma swoją sferę komfortu. W pewnych granicach, które sami sobie podświadomie wyznaczamy, czujemy się dość wygodnie, dość zadowoleni, a nawet w miarę szczęśliwi. Kiedyś tam zdecydowaliśmy, że zasługujemy na tyle szczęścia, na tyle stabilizacji i na tyle pieniędzy.

I to nam wystarcza!

Dlaczego nie masz mieć więcej szczęścia, więcej stabilizacji i także więcej pieniędzy?

Podobno pieniądze szczęścia nie dają, lecz to co możesz stworzyć dla siebie i dla innych przy pomocy pieniędzy – to właśnie daje ogromne szczęście.”

Wanda Loskot „Zaplanuj swoje życie”.

 

Jak cieszyć się swoim życiem?

Robert Kiyosaki bardzo dużo pisze na ten temat w swoich książkach, między innymi:

„Bogaty ojciec mówił mi – najbogatsi budują sieci, wszyscy inni szukają pracy”

Jednocześnie mówi:

„Nie mówię, że zatrudnienie u kogoś innego jest czymś złym. Mówię po prostu, że to jedynie sposób na generowanie przychodów o bardzo ograniczonej wysokości”

Jesteśmy wolnymi ludźmi i to my decydujemy o własnym losie. To ile osiągniemy w życiu, zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Wcale nie musimy nikogo prosić się o pracę, sami możemy stworzyć swój własny biznes, takie możliwości daje każdemu marketing sieciowy, ale to droga życia dla ambitnych, jeśli chcesz szybko, łatwo i dużo zarobić to nie ten adres, szukaj gdzie indziej.

 

Czego potrzeba aby odnieść sukces w biznesie (i chodzi tu o każdy biznes, bez wyjątku):

Zaplanujmy swoje życie, wyznaczmy cele do osiągnięcia, te odległe i te całkiem bliskie. Z wytrwałością i determinacją dążmy do realizacji tych celów. Nie liczmy na doping i motywację z zewnątrz, bo częściej spotkamy się z negatywnymi opiniami i próbami odwiedzenia nas od podjętych decyzji. Musimy wyrobić w sobie nawyk samo motywacji.

Musimy posiąść odporność na lęk, ból i porażki bo niejednokrotnie spotkamy się z tymi zjawiskami na naszej drodze. Każdą chwilę wykorzystujmy do poszerzania swojej wiedzy bo dzięki zdolności do nauki rozwijamy się i możemy realizować własne cele życiowe, możemy sami się motywować oraz łatwiej nam pokonywać lęk, ból i porażki które nas będą uczyły i mobilizowały do dalszego działania. Musimy nauczyć się pokory i zawsze pamiętać że nie jesteśmy nieomylni, że możemy popełniać błędy.

Słuchajmy innych, analizujmy i wdrażajmy sensowne naszym zdaniem oraz sprawdzone pomysły i rozwiązania.  Jeżeli tego nie potrafisz to marketing sieciowy jest nie dla ciebie, ani żaden inny biznes. Nigdy nie będziesz panem swego losu.

 

Na zakończenie jeszcze mała przestroga od Roberta Kiyosaki:

„Nie popełnij jednak błędu – samo wejście w marketing sieciowy i rozpoczęcie budowania biznesu nie oznacza, że ukryty w Tobie przegrany na zawsze zniknie. Stworzenie prawdziwego poczucia wolności zajmie Ci długie lata. W Ameryce dużo się mówi o wolności. Tak naprawdę nie ma jednak wolności, dopóki nie osiągnie się wolności finansowej. Jej stworzenie wymaga czasu.”

 

Ja stopkaDariusz Kucharski [Nadar]
http://staryjary.pl/

 

 

 

Autor wpisu:

(Visited 56 times, 1 visits today)