jak odniesć sukces w e-biznesieSukces to prawo przyrody.

Sukces to jedno z praw przyrody. Sukces jest naturalnym instynktem człowieka.

Właściwie, nie tylko człowieka. Wszystko, co żyje dąży do sukcesu.

  • Rośliny instynktownie poszukują wody i składników mineralnych i w ten sposób osiągają sukces, którym jest wzrost i wydanie światu nasion.
  • Zwierzęta instynktownie szukają pożywienia (w celu przeżycia) i partnerów (w celu wydania potomstwa). W ten sposób osiągają sukces, którym jest przetrwanie gatunku.
  • Człowiek również dąży do osiągania sukcesu, którym z uwagi na wyższy poziom rozwoju, może być wszystko, czego zapragnie.

jak odnieść sukces w e-biznesie?Ale nie wszystkim ludziom udaje się sukces osiągnąć.

Dlaczego?

Generalnym powodem jest to, że ludzie nie potrafią wykorzystać tego naturalnego instynktu, jakim jest dążenie do sukcesu. Jako ludzie, tracimy ten instynkt już w czasach szkolnych, gdy słyszymy od nauczycieli:

Ty się do tego nie nadajesz,

od naszych rodziców:

– nie zabieraj się za to, Ty nic nie potrafisz, itp.

Potem zapominamy o naszym instynkcie, stajemy się negatywnie nastawieni do życia. Nie wierzymy w siebie, nie wierzymy w sukces.

A sukces rządzi się swoimi prawami. Wystarczy je znać.

Dobra wiadomość, to taka, że możesz znowu poczuć ten utracony instynkt do dążenia do sukcesu. Możesz wtedy podejmować właściwe decyzje i pokierować swoim życiem tak, aby osiągnąć swoje cele.

Jak to zrobić?

Dalsza treść dostępna po zalogowaniu

Autor wpisu:

Specjalizuję się w psychologii marketingu wielopoziomowego i relacjach międzyludzkich. Od 20 lat związany z mlm-em. Jestem zwolennikiem budowy mlm-u i programów partnerskich przez Internet.

http://marketingwielopoziomowy.com/

(Visited 17 times, 1 visits today)